Memoriał 2016

WYNIKI KOŃCOWE VII MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Wrota Mazur 4 września 2016r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Kuciel Maciej

 Stępień Zuzanna, Jankowska Agnieszka, Ogonowski Grzegorz PEŁNA PROFESKA (WMIL)

2

Niczyporowicz Wojciech

 Kunicka Halina, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir

JOK OLSZTYN (WMIL)

3

Kijas Maciej

 Pokora Patrycja, Major Katarzyna, Żabierek Joanna

HANYSY (Śląska Izba Lekarska)

4

Gibiński Krzysztof

 Gibińska Julia, Machura Mateusz, Gibiński Kornel

GOROLE (OIL Warszawa)

5

Danieluk Stanisław

 Gierczak Andrzej, Muśko Jerzy, Danieluk Olga

(WMIL)

6

Sobel Radosław

 Bońkowski Michał, Fiutowski Benedykt, Gniłka Jacek

(Beskidzka IL)

7

Skowroński Jarosław

 Kajfasz Marek, Tłuczewicz Marcin, Nowakowski Filip

SKTN (OIL Warszawa)

8

Szczęśniak Marcin

 Nowacki Kamil, Grabowska Joanna, Ankudowicz Michał

OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W GDAŃSKU (OIL Gdańsk)

9

Kula Bogdan

 Kopczyński Andrzej, Kopczyński Jacek, Rychciński Zbigniew

(WMIL)

10

Gołębiowski Paweł

 Próchniak Tomasz, Sekuła Przemysław, Winiarczyk Antoni

(OIL Lublin)

11

Olesiejuk Katarzyna

 Wojewoda Katarzyna, Rarot Joanna, Winiarczyk Joanna

(OIL Lublin)

12

Skupień Adam

 Zaniewska-Skupień Patrycja, Skupień Amelia, Skupień Maja

Węgorzewo i okolice (WMIL)

13

Hryniewiecka Maria

 Liberek Hanna, Kulawiak Natalia, Kulawiak Dariusz

SHANI (OIL Gdańsk)

14

Rottke Włodzimierz

 Przeradzki Maciej, Kula Maciej, Pieniążek Malwina

BISKUPIECKIE TOWARZYSTWO ŻEGLARSKIE (WMIL)

15

Reguła Janusz

 Goślicki Wiktor, Utrata Piotr, Reguła Łukasz

(WMIL)

16

Habieda Lucjan

 Habieda Maksymilian, Foltyn Agnieszka, Foltyn Jerzy

MOCARNE ŁOWIECKI (OIL Kraków)

17

Klakla Krzysztof

 Buda Krzysztof, Wieczorek Kornel, Wieczorek Monika

MAMELUKI (Śląska Izba Lekarska)

18

Eljasik Piotr

 Eljasik Ewelina, Wojteczek Anna, Tarnolicki Maciej

(WMIL)

19

Sieczych Krzesimir

 Zaorski Piotr, Drwięga Michał, Janik Mateusz

CAROLINA MEDICAL CENTER (OIL Warszawa)

20

Purpurowicz Rafał

 Liss Robert, Kuskowski Maciej, Kodrycki Krzysztof

Kocham Olsztyn (WMIL/Łódzka)

21

Mariak Adam

 Olchowy Ewa, Kloska Andrzej, Wolański Jerzy

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

22

Martyn Piotr

 Martyn Jolanta, Prokop Maciej, Abramowicz Konrad

PRZYJACIELE (WMIL)

23

Rudzki Piotr

 Ropiak Robert, Suszko Marzena, Borysiuk Radosław

WOLNY ZACHÓD (WMIL)

24

Jarnot Bartłomiej

 Jarnot Małgorzata, Klink Marek, Klink Aneta

CIEPŁE BAMBOSZE II (Beskidzko-Śląska Izba Lekarska)

25

Tume Piotr

 Tume Anna, Golański Ryszard, Susłowski Paweł

(OIL Łódź)

26

Sobaniec Stefan

 Sroczkowska Agnieszka, Kadłubowska Marta, Purwin Tomasz

2+2 (OIL Białystok)

27

Betlej Grzegorz

 Miśkiewicz Leszek, Luboń Dariusz, Gniłka Jacek

(Beskidzka IL)

30

Andrzejczak Paweł

 Andrzejczak Ewa, Dubis Aldona, Dubis Paweł

DREAM TEAM (Wielkopolska IL)

30

Pięcikowski Eryk

 Lewandowski Tomasz, Kozłowski Leszek, Ciechanowicz Rafał (WMIL)

30

Widawski Tomasz

 Sawilski Kamil, Janiszewski Jacek, Luty Michał (WMIL)

Memoriał 2015

WYNIKI KOŃCOWE VII MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Wrota Mazur 6 września 2015r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Sieczych Krzesimir

Zaorski Piotr, Hong Yun Li, Janik Mateusz Carolina Medical Center (OIL Warszawa)

2

Szczęśniak Marcin

Nowacki Kamil, Ankudowicz Michał, Winder Mateusz

(OIL Gdańsk)

3

Kmieć Marek

Kmieć Ewa, Żmudziński Mateusz, Aleksander Jacek

Rafa (Wielkopolska Izba Lekarska)

4

Niczyporowicz Wojciech

Kunicka Halina, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir

JOK Olsztyn (WMIL)

5

Marach Aleksanda

Weryk Małgorzata, Dyśko Łukasz, Mocarski Jakub

NO_NIEŹLE (OIL Warszawa)

6

Jarnot Bartłomiej

Jarnot Małgorzata, Klink Aneta, Klink Marek

Zimne kalosze (Beskidzko-Śląska Izba Lekarska)

7

Sobel Radosław

Betlej Grzegorz, Makuch Grzegorz, Sobel Michał

(Beskidzka Izba Lekarszka)

8

Krupa Jan

Gugnowski Zbigniew, Danieluk Stanisław, Krupa Waldemar

WMIL

9

Martyn Piotr

Martyn Jolanta, Prokop Maciej, Abramowicz Konrad

 PRZYJACIELE (WMIL)

10

Prączko Karina

Mejzner Małgorzata, Hanc Magdalena, Badurowicz Jagoda

Wąsy tlenowe (WMIL)

11

Szpilewicz Paweł

Kowalczyk Ewa, Kajetaniak Małgorzata, Saczuk Bartłomiej

Giżyckie Strzały (WMIL)

12

Gibiński Krzysztof

Kiełczewska Julia, Pomian Ewa, Gibiński Kornel

TEAM HERCKLEKOTY (OIL Warszawa)

13

Kuciel Maciej

Stępień Zuzanna, Jankowska Agnieszka, Ogonowski Grzegorz

ZUMAC (WMIL)

14

Rottke Włodzimierz

Przeradzki Maciej, Przeradzki Mariusz, Laskowski Marek

(WMIL)

15

Bloch Zbigniew

Bloch Tomasz, Kondratowicz Marcin, Kondratowicz Szymon

LEK-WET (WMIL)

16

Dyląg-Trojanowska Katarzyna

Kała Joanna, Trojanowski Robert, Moskwa Małgorzata

TROJAKI I PRZYJACIELE (OIL Kraków)

17

Świniarski Piotr

Purwin Tomasz, Sroczkowska Agnieszka, Kadłubowska Marta

CIEPŁE BAMBOSZE (Wojskowa Izba Lekarska)

18

Wieczorski Marcin

Cierpisz Małgorzata, Bronst Maciej, Fronc Krzysztof

 BACHUS TEAM (OIL Lublin)

19

Mariak Adam

Wolański Jerzy, Olchowy Ewa, Mariak Barbara; Wróblewski Zbigniew

 Warmińsko-Mazurska IzbaLekarsko-Weterynaryjna

20

Wyroba Jakub

Wyroba Kinga; Wyroba Antni, Stettner Dominika, Kołodziejski Michał

Krakowiacy i hultaje (OIL Kraków)

21

Habieda Lucjan

Habieda Anna, Foltyn Agnieszka, Foltyn Jerzy

MOCARNE ŁOWIECKI (OIL Kraków)

22

Rudzki Piotr

Borysiuk Adam, Suszko Marzena, Borysiuk Radosław

AnestLar Team (WMIL)

23

Półtorzycki Mirosław

Bubeła Jerzy, Kozłowski Przemysław,

Apotex (WMIL)

24

Sadoń Aneta

Ilnicki Dariusz, Ilnicki Tomasz, Nowak Paulina

(WMIL)

25

Blusiewicz Krzysztof

Bogdan Emilia, Blusiewicz Tomasz, Blusiewicz Magdalena

BLUS (Podhalska/Białystok)

26

Tarnolicki Maciej

Eljasik Piotr, Eljasik Ewelina, Wojteczek Anna

Chłopaki Jerrego (WMIL)

27

Olesiejuk Katarzyna

Kozakowski Michał, Próchniak Tomasz, Kruk Rafał

Lubelski Full (OIL Lublin)

28

Klakla Krzysztof

Wieczorek Kornel, Buda Krzysztof, Buda Małgorzata

MAMELUKI (Śląska Izba Lekarska)

29

Skupień Adam

Zaniewska-Skupień Patrycja, Skupień Amelia, Skupień Maja Węgorzewo i okolice (WMIL)

30

Wąsowski Edward

Wiśniewska Wanda, Wiśniewski Ryszard, Pyzik Janusz (OIL Warszawa)

Memoriał 2014

WYNIKI KOŃCOWE VI MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Wrota Mazur 7 września 2014r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Niczyporowicz Wojciech

Kunicka Halina, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir JOK
(WMIL) 

2

Gibiński Krzysztof

Kiełczewska Julia, Olesińska Paulina, Machura Mateusz

HERCKLEKOTY
(OIL WArszawa) 

3

Plawgo Tadeusz

Plawgo Agata, Natalia Zadykowicz, Plawgo Tymoteusz, Plawgo Filip, Plawgo Kajetan

Plawgo family
(WMIL) 

4

Krupa Jan

Gugnowski Zbigniew, Krupa Waldemar, Muśko Jerzy, Daniueluk Stanisław

Węgorze i leszcze
(WMIL) 

5

Wieczorski Marcin

Śmigielski Mariusz, Bronst Tomasz, Fronc Krzysztof

Bachus Team
(OIL Lublin) 

6

Skupień Adam

Zaniewska-Skupień Patrycja, Skupień Amelia, Skupień Maja

Węgorzewo i okolice
(WMIL) 

7

Wąsowski Edward

Wąsowski Cyprian, Wiśniewska Wanda, Pyzik Janusz

S.TOM
(Mazowiecka Izba Lekarska) 

8

Cygler Jerzy

Stankiewicz Anna, Kajetaniak Małgorzata, Saczuk Bartłomiej

Dzikie foczki
(WMIL) 

9

Kołodziejski Michał

Stettner Dominika, Kwiatkowski, Jakub Frączyk Ewa

Like-onik
(OIL Kraków) 

10

Jarnot Bartłomiej

Jarnot Małgorzata, Szczęśniak Marcin, Chroł Maciej

Brak koncepcji
(Beskidzko-Śląska Izba Lekarska) 

11

Sadoń Aneta

Nowek Paulina, Ilnicki Tomasz, Ilnicki Dariusz

Niewyspani
(WMIL) 

12

Świaniarski Piotr

Purwin Tomasz, Kadłubowska Marta, Sroczkowska Agnieszka

Wojskowa Izba Lekarska

13

Mariak Adam

Obijalski Mirosław, Olchowy Ewa, Szumowicz Edyta

Warmińsko-Mazyrska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

14

Fiedorowicz Wojciech

Fiedorowicz Monika, Dulewicz Renata, Kuć Benedykt

WMIL

15

Sobel Radosław

Sobel Michał, Gniłka Jacek, Gniłka Karol

KENCOKI
(Beskidzka Izba Lekarska) 

16

Szczepański Marian

Adamowicz Stanisław, Wacławik Ewa, Czapliński Leszek

Psycho-dentyści
(WMIL) 

17

Klakla Krzysztof

Makarska Joanna, Wieczorek Kornel, Wieczorek Monika

MAMELUKI
(Śląska Izba Lekarska) 

18

Wyroba Jakub

Senderak Filip, Kania Małgorzata, Kania Karol

Krakowiacy i przyjaciele
(OIL Kraków) 

19

Dyląg-Trojanowska Katarzyna

Kała Joanna, Trojanowski Robert, Moskwa Małgorzata

Trojaki i przyjaciele
(OIL Kraków) 

20

Pięcikowski Eryk

Lewandowski Tomasz, Kozłowski Leszek, Ciechanowicz Rafał

WMIL

Memoriał 2013

WYNIKI KOŃCOWE V MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Wrota Mazur 8 września 2013r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Sadowski Maciej

Gowkielewicz Marek, Nazarko-Sadowska Joanna, Sadowska Zofia Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Olsztyn
(WMIL)

2

Plawgo Tadeusz

Plawgo Agata, Zadykowicz Natalia, Plawgo Tymoteusz, Plawgo Filip, Plawgo Kajetan

PLAWGO FAMILY (WMIL)

3

Szczęśniak Marcin

Nowacki Kamil; Śmigielski Mariusz; Kas Sandra

Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku

4

Niczyporowicz Wojciech

Kunicka Hanna, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir

JOK (WMIL)

5

Wyroba Jakub

Wyroba Kinga, Kania Małgorzata, Kania Karo

OIL Kraków

6

Falkowski Tomasz

Skopiński Piotr, Radzikowski Krzysztof, Wyszyński Andrzej

Gabinet S.TOM Mazowiecka Izba Lekarska

7

Kmieć Marek

Kmieć Ewa, Kmieć Mikołaj, Konieczny Stanisław

Wielkopolska + Toronto

8

Łaganowski Zbigniew

Borysiuk Radosław, Rudzki Piotr, Ropiak Robert

WMIL

9

Sadoń Aneta

Zapolski Michał, Dryzner Rafał, Tabor Paweł

 WMIL

10

Wieczorski Marcin

Skórski Marcin, Bronst Tomasz, Fronc Krzysztof

BACHUS TEAM LUBLIN

11

Gugnowski Zbigniew

Danieluk Stanisław, Krupa Waldemar, Muśko Jerzy

MEDSUD (WMIL)

12

Wąsowski Edward

Wiśniewska Wanda, Wąsowski Cyprian, Pyzik Janusz

Gabinet S.TOM (Mazowiecka Izba Lekarska)

13

Eljasik Piotr

Tarnolicki Maciej, Białczak Tomasz, Eljasik Ewelina

CHŁOPAKI JERR-EGO (WMIL)

14

Klakla Krzysztof

Makarska Joanna, Wieczorek Kornel, Wieczorek Monika

MAMELUKI (Śląska Izba Lekarska)

15

Mariak Adam

Kozłowski Tomasz, Olchowy Ewa, Wróblewski Zbigniew

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

16

Skupień Adam

Zaniewska-Skupień Patrycja, Zaniewski Krzysztof, Kmiecik Szymon

Węgorzewo i okolice (WMIL)

17

Głowiński Grzegorz

Derlukiewicz Adam, Pilipiuk Dariusz, Iberszer Paweł

Skazani na sukces (OIL Lublin)

18

Cygler Jerzy

Saczuk Bartłomiej, Bromirska Marzena, Kajetaniak Małgorzata

 Ogniste foki (WMIL)

19

Kołomyjec Paweł

Kubat Natalia, Piec Przemysław,  Michał Obst

 Dolnośląska Izba Lekarska

20

Szczepański Marian

Adamowicz Stanisław, Wacławik Ewa, Czapliński Leszek

Dentyści Olsztyna

21

Zaniewska Anna

Hryniewska Anna, Szmygel Katarzyna, Baranowska Agnieszka

Reprezentacja OIL Gdańsk

22

Półtorzycki Mirosław

Bubeła Jerzy, Kochanowski Czesław, Kozłowski Przemysław

Apotex (WMIL)

23

Świniarski Piotr

Sroczkowska Aleksandra, Gniadek Joanna, Kadłubowska Marta

Alibaba i 3 rozbójniczki
(Wojskowa Izba Lekarska, Szczecińska Izba Lekarska)

24

Królikowski Jędrzej

Pomorski Michał, Wiśniewski Maciej, Grzebyk Michał

Ospa wietrzna (Dolnośląska Izba Lekarska)

25

Książek Izabela

Bekier Eliza, Dutka Jerzy, Dutka Agata

Przybiłem gwoździa (Beskidzka Izba Lekarska)

25

Jarnot Bartłomiej

Jarnot Mateusz, Jarnot Małgorzata, Czekaj Marek

Beskidzka Izba Lekarska

25

Makarewicz Grzegorz

Kisiel Maciej, Trynkiewicz Jacek, Witkowski Leszek

Zdobywcy Azjatki (OIL Lublin)

25

Omieczyńska-Nastaj Dagmara

Królak Sawczuk Anna, Sawczuk Paweł, Nastaj Tomasz

Zespół Jarzębina
(WMIL)

25

Tomczyszyn Arkadiusz

Kacik Dariusz, Philipiuk Dariusz, Polubiec Mirosław Złodzieje oklasków  (OIL Lublin) 

25

Żuralski Roman

Nowiński Janusz, Wielgosz-Żuralska Hanna, Nowińska Małgorza (WMIL) 

Memoriał 2012

WYNIKI KOŃCOWE IV MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Giżycko 9 września 2012r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Danieluk Stanisław

Gugnowski Zbigniew, Krupa Waldemar, Krupa Kajetan WMIL

2

Stachowicz Norbert

Hawryło Andrzej, Jabrzyński Andrzej, Tarkowski Rafał OIL Lublin

3

Sadowski Maciej

Sadoń Aneta, Dryzner Rafał, Sadowska Joanna WMIL

4

Kmieć Marek

Kmieć Ewa, Żmudziński Mateusz, Konieczny Stanisław Wielkopolska Izba Lekarska

5

Plawgo Tadeusz

Plawgo Filip, Plawgo Kajetan, Plawgo Agata, Plawgo Tymoteusz WMIL

6

Dudziński Leszek

Przastek Hanna, Przastek Mirosław, Kamiński Adam WMIL/UWM

7

Najmowicz Adam

Polikowski Tomasz, Urbaniuk Piotr, Derencz Błażej Opolska Izba Lekarska

8

Waszkiewicz Aleksander

Waszkiewicz-Duda Lidia, Waszkiewicz Krystyna, Duda Barbara WMIL

9

Skupień Adam

Zanieska-Skupień Patrycja, Zaniewski Krzysztof, Kmiecik Szymon WMIL

10

Łaganowski Zbigniew

Gromadzki Stanisław, Racz Dariusz, Witczak Maciej WMIL

11

Kosek Marcelina

Kosek Mikołaj, Jarmułkowski Rafał, Majos Ewa WMIL oraz OIL Warszawa

12

Pięcikowski Eryk

Olszewski Marcin, Kozłowski Leszek, Ciechanowicz Rafał WMIL

13

Glaza Michał

Strzałkowska-Eysmont Urszula, Tulicki Paweł, Kosicki Krzysztof TU INTER POLSKA SA

14

Cygler Jerzy

Stankiewicz Anna, Kajetaniak Małgorzata, Saczuk Bartłomiej WMIL/Symphar

15

Wąsowski Edward

Wiśniewska Wanda, Wąsowski Cyprian, Pyzik Janusz OIL Warszawa

16

Bloch Zbigniew

Bloch Tomasz, Budziewski Paweł, Ustyniuk Janusz WMIL

17

Gulińska Magdalena

Sidorowicz Natalia, Podgórski Paweł, Fiurst Andrzej Ekipa z Wrocławia Izba Dolnośląska

18

Półtorzycki Mirosław Bubeła Jerzy, Kochanowski Czesław, Kozłowski Przemysław WMIL/APOTEX

19

Kasprowicz Marek Kasprowicz Marek, Kasprowicz Marta, Merta Mieczysław WMIL

20

Porębska Magdalena

Goleniowska-Król Anna, Borówka Marek, Kusiak Piotr Apresski Team OIL Katowice

21

Fiedorowicz Wojciech SzostawickiMichał, Szostawicka Małgorzata, Fiedorowicz Monika, Szostawicki Jakub WMIL

22

Wieczorski Marcin Skórski Marcin, Bronst Tomasz, Fronc Krzysztof OIL Lublin

23

Parys Piotr Gwozdek Krzysztof, Kozłowski Tomasz, Mariak Adam Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

24

Król Przemysław Gębka Wojciech, Gębka Joanna, Pawełkiewicz-Pecold Agata Apresski Team OIL Katowice

DNC

Falkowski Tomasz Skopiński Piotr, Witer Grzegorz, Wyszyński Andrzej OIL Warszawa 

DNC

Głowiński Grzegorz Kisiel Maciej, Iberszer Paweł, Denisiuk Jarosław OIL Lublin

DNC

Grelecki Zbigniew Teodorczyk Halina, Ey-Chmielewska Halina, Sidor Kamila OIL Szczecin

DNC

Wiatr Arkadiusz Cholewiński Jerzy,Liberski Jakub Śląska Izba Lekarska

DNC

Żuralski Wojciech Wiśniewska Anna, Skrzeczkowski Maciej, Pawłowski Jacek WMIL

Memoriał 2011

WYNIKI KOŃCOWE III MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Giżycko 4 września 2011r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Sadowski Maciej

Sadoń Aneta, Zapolski Michał, Nazarko-Sadowska Joanna WMIL Olsztyn

2

Grelecki Zbigniew

Teodorczyk Halina, Sidor Kamila, Koryzna Kacper OIL Szczecin

3

Pięcikowi Eryk

Kozłowski Leszek, Olszewski Marcin, Ciechanowicz Rafał WMIL Olsztyn

4

Skupień Adam

Zaniewska-Skupień Patrycja, Zaniewski Krzysztof, Kmiecik Szymon WMIL Olsztyn

5

Kmieć Marek

Kmieć Ewa, Wdówka Hanna, Wdówka Witold Wielkopolsko-Łódzka Izba Lekarska

6

Gulińska Magdalena

Sidorowicz Natalia, Podgórski Paweł, Firust Andrzej OIL Wrocław

7

Stachowicz Norbert

Hawryło Andrzej, Jabrzyński Andrzej, Tarkowski Rafał OIL Lublin

8

Waszkiewicz Aleksander

Waszkiewicz Aleksander, Duda Barbara, Waszkiewicz Zbigniew WMIL Olsztyn

9

Polikowski Tomasz

Najmowicz Katarzyna, Najmowicz Adam, Derencz Błażej OIL Warszawa

10

Mojższ Michał

Kubiak Andrzej, Cholewiński Jerzy, Solecki Wojciech Śląsko-Beskidzka Izba Lekarska

11

Krupa Waldemar

Gugnowski Zbigniew, Krupa Jan, Krupa Kajetan WMIL Olsztyn

12

Kasprowicz Marek

Kasprowicz Marek, Kasprowicz Marta, Merta Mieczysław WMIL Olsztyn

13

Woźniacki Marek

Pawelec Anna, Zarzecki Łukasz, Zarzecki Marcin MARCO-TEAM Kraków

14

Chmielewski Piotr

Nurzyńska Iga, Tulicki Paweł, Glaza Michał INTERPOLSKA S.A.

15

Puliński Michał

Pulińska Edyta, Pulińska Magda, Puliński Jan WMIL Olsztyn

16

Łukaszewicz Jacek

Kloska Andrzej, Kozłowski Tomasz, Obijalski Mirosław Izba Lekarsko - Weterynaryjna

17

Żuralski Wojciech

Milewska Natalia, Durynek Wojciech, Skrzeczkowski Maciej WMIL Olsztyn

18

Goleniowska-Król Anna Porębska Magdalena, Pawełkiewicz-Pecold Agata, Kusiak Piotr Apresski Team OIL Katowice

19

Leśniewicz Izabela Ziomek Jarosław, Południewski Maciej, Prus Marek OIL Białystok

20

Szczepański Marian Wacławik Ewa, Maj Marta, Adamowicz Stanisław WMIL Olsztyn

21

Żuralski Roman Wielgosz-Żuralska Hanna,Nowińska Małgorzata, Nowiński Janusz WMIL Olsztyn

22

Olesiejuk Katarzyna Rarot Joanna, Sieg Zuzanna, Gołębiowska Katarzyna OIL Lublin

23

Półtorzycki Mirosław Półtorzycki Jakub, Kozłowski Przemysław, Bubeła Jerzy APOTEX

DNF

Widawski Tomasz Janiszewski Jacek, Brym Paweł, Rzeźba Tadeusz WMIL Olsztyn

DNF

Aljabali Piotr Gigielewicz Aneta, Baryła Magdalena, Sokołowski Sławomir Perły i Łotry Team Lublin

DNF

Tomosczyn Arkadiusz Derlukiewicz Adam, Iberszer Paweł, Kisiel Maciej, Polupiec Mirosław OIL Lublin

DNF

Eichelkraut Andrzej Puścion Jarosław, Gałczyński Jarosław, Galimski Mateusz NZOZ "Medica" Siedlce

Memoriał 2010

WYNIKI KOŃCOWE II MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Giżycko 5 września 2010r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Nischk Mirosław

Brzostowska-Nischk Alicja, Nischk Michał, Wieliczko Kasper WMIL Olsztyn

2

Danieluk Stanisław

Gugnowski Zbigniew, Krupa Waldemar, Krupa Kajetan WMIL Olsztyn

3

Kondratowicz Marcin

Kozłowski Dariusz, Kondratowicz Szymon, Kondratowicz Andrzej WMIL Olsztyn

4

Sadoń Aneta

Zapolski Michał, Sadowski Maciej, Gordon Aleksandra WMIL Olsztyn

5

Bloch Zbigniew

Bloch Tomasz, Budziewski Paweł, Ustyniuk Janusz WMIL Olsztyn

6

Kmieć Marek

Kmieć Ewa, Wdówka Anna, Wdówka Witek OIL Poznań

7

Plawgo Tadeusz

Plawgo Filip, Bujnowska Katrzyna, Bujnowski Tomsz WMIL Olsztyn

8

Półtorzycki Mirosław

Rottke Władysław, Półtorzycki Jakub, Wangin Mirosław WMIL Olsztyn

9

Łaganowski Zbigniew

Racz Dariusz, Malarkiewicz Paulina, Witczak Maciej WMIL Olsztyn

10

Waszkiewicz Aleksander

Waszkiewicz-Duda Lidia, Waszkiewicz Zbigniew, Duda Barbara WMIL Olsztyn

11

Golański Ryszard

Januszkiewicz-Jedrzejczak Zdzisława, Jedrzejczak Andrzej, Liszke Maria OIL Łódź

12

Pięcikowski Eryk

Kozłowski Leszek, Olszewski Marcin, Ciechanowicz Rafał WMIL Olsztyn

13

Gniadek Anna

Mikołajczyk Joanna, Rajewska Justyna, Goryczko Potr OIL Szczecin

14

Aljabali Piotr

Budtko Anna, Baryła Magdalena, Gigielewicz-Surma Aneta OIL Lublin

15

Żuralski Roman

Wielgosz-Żuralska Hanna, Nowiński Janusz, Nowińska Małgorzata, Zielińska Justyna WMIL Olsztyn

16

Chmielewski Piotr

Schreyner Aniela, Szulik Janusz, Glaza Michał INTERPOLSKA S.A.

17

Lewandowski Artur

Sufranowicz-Bartos Iwona, Czepirski Wojciech, Czepirska Elżbieta Radio Olsztyn

18

Szczepański Marian Adamowicz Stanisław, Wacławik Ewa, Maj Marta WMIL Olsztyn

19

Łukaszewicz Jacek Burandt Magdalena, Kloska Andrzej, Kozłowski Tomasz, Parys Piotr Izba Lekarsko-Weterynaryjna

20

Tomczyszyn Arkadiusz Derlukiewicz Adam, Iberszer Paweł, Kisiel Maciej OIL Lublin

21

Stachowicz Norbert Hawrylo Andrzej, Jabrzynski Andrzej, Tarkowski Rafał OIL Lublin

22

Olesiejuk Katarzyna Wardak Małgorzata, Rarot Joanna, Pawłowska Magdalena OIL Lublin

23

Kasprowicz Marek Kasprowicz Marek, Kasprowicz Marta, Merta Mieczysław WMIL Olztyn

24

Grelecki Zbigniew Ey-Chmielewska Halina, Teodorczyk Halina, Koryzna Kacper OIL Szczecin

24

Wasiuta Marek Dec Stanisław, Wąsik Wojciech, Poruzel Janusz Podkarpacka Izba Lekarsk

24

Wilczyński Andrzej Wilczyński Piotr, Polikowski Mariusz, Polikowski Tomasz OIL Wrocław

24

Sztabiński Romuald Sztabińska Karolina, Sztabiński Tymoteusz, Sztabiński Józef OIL Białystok

Memoriał 2009

WYNIKI KOŃCOWE I MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Giżycko 6 września 2009r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Plawgo Tadeusz

Plawgo Agata, Plawgo Filip, Plawgo Tymoteusz, Plawgo Kajetan WMIL Olsztyn

2

Wędziński Andrzej

Wędzińska Zuzanna, Bogusz Andrzej, Falkowski Tomasz OIL Warszawa

3

Ozon Waldemar

Tkacyk-Schonpflug Anna, Ozon Izabela, Schonflung Robert Mazowiecka Izba Lekarska

4

Danieluk Stanisław

Gugnowski Zbigniew, Krupa Waldemar, Kołodziejczyk Mirosław WMIL Olsztyn

5

Sztabiński Romuald

Sztabińska Karolina, Sztabiński Tymoteusz, Sztabiński Józef OIL Białystok

6

Nischk Mirosław

Brzozowska-Nischk Alicja, Nischk Michał, Wieliczko Kasper WMIL Olsztyn

7

Zając Katarzyna

Aljabali Piotr, Hanc Andrzej, Fiuk Konrad OIL Lublin

8

Petrajtis Andrzej

Wąsowski Edward,Pyzik Janusz, Siodłowski Adam OIL Warszawa

9

Waszkiewicz Aleksander

Waszkiewicz-Duda Lidia, Duda Barbara, Waszkiewicz Zbigniew WMIL Olsztyn

10

Łukaszewicz Jacek

Białas Magdalena, Kozłowski Tomasz, Kloska Andrzej, Parys Maciej Izba Lekarsko-Weterynaryjna

11

Kondratowicz Marcin

Kondratowicz Szymon, Boch Zbigniew, Bloch Tomasz WMIL Olsztyn

12

Stachowicz Norbert

Hawryło Andrzej, Jabrzyński Andrzej, Niedziałek Tomasz OIL Lublin

13

Kasprowicz Marek

Kasprowicz Marta, Kasprowicz Marek, Merta Mieczysław, Rosołowi Mariusz WMIL Olsztyn

14

Gurowski Wojciech

Gurowska Ewa, Prączko Janusz, Bagiński Ryszard WMIL Olsztyn

15

Pięcikowski Eyk

Lewandowski Tomasz, Kozłowski Leszek, Olszewski Marcin WMIL Olsztyn

DSQ

Szczepański Marian

Ey-Chmielewska Halina, Teodorczyk Halina, Adamowicz Stanisław Szczecińsko-Warmińska Izba Lekarska

 


 

Słownik:

DNC - nie wystartował, nie przybył na pole startowe
OCS - nie wystartował, znalazł się po kursowej stronie linii startu w momencie sygnału startu.
DNS - nie wystartował (w sytuacji innej niż DNC lub OCS)
DNF - nie ukonczył
DSQ - dyskwalifikacja

Saturday the 19th.
Design by 888