Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE XXIII ŻEGLARSKICH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Wrota Mazur 6-8 września 2013r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Skupień Adam

 Zaniewska-Skupień Patrycja, Zaniewski Krzysztof, Kmiecik Szymon Węgorzewo i okolice
(WMIL) 

2

Kmieć Marek

 Kmieć Ewa, Kmieć Mikołaj, Konieczny Stanisław Wielkopolska + Toronto

3

Plawgo Tadeusz

 Plawgo Agata, Zadykowicz Natalia, Plawgo Tymoteusz, Plawgo Filip, Plawgo Kajetan Plawgo family
WMIL 

4

Wąsowski Edward

 Wiśniewska Wanda, Wąsowski Cyprian, Pyzik Janusz Gabinet S.Tom
Mazowiecka Izba Lekarska 

5

Sadowski Maciej

 Gowkielewicz Marek, Nazarko-Sadowska Joanna, Sadowska Zofia Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Olsztyn 

6

Jarnot Bartłomiej

 Jarnot Mateusz, Jarnot Małgorzata, Czekaj Marek  Beskidzka Izba Lekarska

7

Cygler Jerzy

 Saczuk Bartłomiej, Bromirska Marzena, Kajetaniak Małgorzata Ogniste foki
(WMIL) 

8

Świniarski Piotr

 Sroczkowska Aleksandra, Gniadek Joanna, Kadłubowska Marta Alibaba i 3 rozbójniczki
Wojskowa Izba Lekarska
Szczecińska Izba Lekarska 

9

Wyroba Jakub

 Wyroba Kinga, Kania Małgorzata, Kania Karol OIL Kraków

10

Falkowski Tomasz

 Skopiński Piotr, Radzikowski Krzysztof, Wyszyński Andrzej Gabinet S.Tom
Mazowiecka Izba Lekarska 

11

Szczęśniak Marcin

 Nowacki Kamil, Śmigielski Mariusz, Kas Sandra Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku

12

Mariak Adam

 Kozłowski Tomasz, Olchowy Ewa, Wróblewski Zbigniew Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

13

Półtorzycki Mirosław

 Bubeła Jerzy, Kochanowski Czesław, Kozłowski Przemysław Apotex
(WMIL) 

14

Wieczorski Marcin

 Skórski Marcin, Bronst Tomasz, Fronc Krzysztof Bachus team Lublin 

15

Omieczyńska-Nastaj Dagmara

 Królak Sawczuk Anna, Sawczuk Paweł, Nastaj Tomasz Zespół Jarzębina
(WMIL) 

16

Klakla Krzysztof

 Makarska Joanna, Wieczorek Kornel, Wieczorek Monika

Mameluki
(Śląska Izba Lekarska) 

17

Zaniewska Anna

 Hryniewska Anna, Szmygel Katarzyna, Baranowska Agnieszka Reprezentacja OIL Gdańsk 

18

Gugnowski Zbigniew  Danieluk Stanisław, Krupa Waldemar, Muśko Jerzy MEDSUD
(WMIL) 

19

Łaganowski Zbigniew

 Borysiuk Radosław, Rudzki Piotr, Ropiak Robert WMIL 

20

Żuralski Roman  Nowiński Janusz, Wielgosz-Żuralska Hanna, Nowińska Małgorza Iława
(WMIL) 

21

Kołomyjec Paweł  Kubat Natalia, Piec Przemysław, Michał Obst Dolnośląska Izba Lekarska

22

Głowiński Grzegorz  Derlukiewicz Adam, Pilipiuk Dariusz, Iberszer Paweł Skazani na sukces
(OIL Lublin) 

23

Eljasik Piotr  Tarnolicki Maciej, Białczak Tomasz, Eljasik Ewelina Chłopaki Jerr-ego
(WMIL)

24

Tomczyszyn Arkadiusz

 Kacik Dariusz, Philipiuk Dariusz, Polubiec Mirosław Złodzieje Oklasków
(OIL Lublin) 

25

Sadoń Aneta  Zapolski Michał, Dryzner Rafał, Tabor Paweł WMIL 

26

Niczyporowicz Wojciech  Kunicka Hanna, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir JOK
(WMIL) 

27

Makarewicz Grzegorz  Kisiel Maciej, Trynkiewicz Jacek, Witkowski Leszek Zdobywcy Azjatki
(OIL Lublin) 

28

Książek Izabela  Bekier Eliza, Dutka Jerzy, Dutka Agata Przybiłem gwoździa
Beskidzka Izba Lekarska 

29

Szczepański Marian  Adamowicz Stanisław, Wacławik Ewa, Czapliński Leszek Dentyści Olsztyna

30

Króliński Jędrzej  Pomorski Michał, Wiśniewski Maciej, Grzebyk Michał Ospa wietrzna
Dolnośląska Izba Lekarska 
Monday the 23rd.
Design by 888