Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE XXVI ŻEGLARSKICH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Wrota Mazur 2-4 września 2016r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Sieczych Krzesimir

 Zaorski Piotr, Drwięga Michał, Janik Mateusz CAROLINA MEDICAL CENTER (OIL Warszawa)

2

Niczyporowicz Wojciech

 Kunicka Halina, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir JOK OLSZTYN (WMIL)

3

Kijas Maciej

 Pokora Patrycja, Major Katarzyna, Żabierek Joanna HANYSY (Śląska Izba Lekarska)

4

Kuciel Maciej

 Stępień Zuzanna, Jankowska Agnieszka, Ogonowski Grzegorz PEŁNA PROFESKA (WMIL)

5

Skupień Adam

 Zaniewska-Skupień Patrycja, Skupień Amelia, Skupień Maja Węgorzewo i okolice (WMIL)

6

Kula Bogdan

 Kopczyński Andrzej, Kopczyński Jacek, Rychciński Zbigniew  (WMIL)

7

Skowroński Jarosław

 Kajfasz Marek, Tłuczewicz Marcin, Nowakowski Filip SKTN (OIL Warszawa)

8

Danieluk Stanisław

 Gierczak Andrzej, Muśko Jerzy, Danieluk Olga (WMIL)

9

Gibiński Krzysztof

 Gibińska Julia, Machura Mateusz, Gibiński Kornel GOROLE (OIL Warszawa)

10

Sobel Radosław

 Bońkowski Michał, Fiutowski Benedykt, Gniłka Jacek (Beskidzka IL)

11

Rottke Włodzimierz

 Przeradzki Maciej, Kula Maciej, Pieniążek Malwina BISKUPIECKIE TOWARZYSTWO ŻEGLARSKIE (WMIL)

12

Jarnot Bartłomiej

 Jarnot Małgorzata, Klink Marek, Klink Aneta CIEPŁE BAMBOSZE II (Beskidzko-Śląska Izba Lekarska)

13

Habieda Lucjan

 Habieda Maksymilian, Foltyn Agnieszka, Foltyn Jerzy MOCARNE ŁOWIECKI (OIL Kraków)

14

Widawski Tomasz

 Sawilski Kamil, Janiszewski Jacek, Luty Michał (WMIL)

15

Tume Piotr

 Tume Anna, Golański Ryszard, Susłowski Paweł (OIL Łódź)

16

Gołębiowski Paweł

 Próchniak Tomasz, Sekuła Przemysław, Winiarczyk Antoni

(OIL Lublin)

17

Martyn Piotr

 Martyn Jolanta, Prokop Maciej, Abramowicz Konrad  PRZYJACIELE (WMIL)

18

Szczęśniak Marcin  Nowacki Kamil, Grabowska Joanna, Ankudowicz Michał OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W GDAŃSKU (OIL Gdańsk)

19

Hryniewiecka Maria

 Liberek Hanna, Kulawiak Natalia, Kulawiak Dariusz SHANI (OIL Gdańsk)

20

Andrzejczak Paweł  Andrzejczak Ewa, Dubis Aldona, Dubis Paweł DREAM TEAM (Wielkopolska IL)

21

Mariak Adam  Olchowy Ewa, Kloska Andrzej, Wolański Jerzy Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

22

Pięcikowski Eryk  Lewandowski Tomasz, Kozłowski Leszek, Ciechanowicz Rafał (WMIL)

23

Prupurowicz Rafał  Liss Robert, Kuskowski Maciej, Kodrycki Krzysztof Kocham Olsztyn (WMIL/Łódzka)

24

Klakla Krzysztof

 Buda Krzysztof, Wieczorek Kornel, Wieczorek Monika MAMELUKI (Śląska Izba Lekarska)

25

Reguła Janusz  Goślicki Wiktor, Utrata Piotr, Reguła Łukasz (WMIL)

26

Olesiejuk Katarzyna  Wojewoda Katarzyna, Rarot Joanna, Winiarczyk Joanna (OIL Lublin)

27

Rudzki Piotr  Ropiak Robert, Suszko Marzena, Borysiuk Radosław  WOLNY ZACHÓD (WMIL)

28

Betlej Grzegorz  Miśkiewicz Leszek, Luboń Dariusz, Gniłka Jacek  (Beskidzka IL)

29

Sobaniec Stefan  Sroczkowska Agnieszka, Kadłubowska Marta, Purwin Tomasz 2+2 (OIL Białystok) 

30

Eljasik Piotr  Eljasik Ewelina, Wojteczek Anna, Tarnolicki Maciej (WMIL) 
Monday the 23rd.
Design by 888