Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE X MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Wrota Mazur 8 września 2019r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Piotr Martyn

Jolanta Martyn; Konrad Abramowicz; Maciej Prokop Przyjaciele (WMIL Olsztyn)

2

Piotr Borowski

Michał Karwatka; Beata Pomianowicz; Grzegorz Pfeiffer

Sine nosy (Wielkopolska Izba Lekarska)

3

Marcin Wieczorski

Grzegorz Borek; Maciej Bronst; Iwona Bronst

Łowcy pereł (OIL w Lublinie)

4

Krzysztof Klakla

Monika Klakla ; Krzysztof Buda; Wojciech Mikusek

Mameluki (Śląska Izba Lekarska)

5

Jarosław Skowroński

Michał Majcher; Marek Kajfasz; Piotr Majcher

(OIL Warszawa)

6

Katarzyna Dyląg-Trojanowska

Robert Trojanowski; Dominika Drobniak-Hełdak; Grzegorz Hełdak

Trojaki i przyjaciele (OIL w Krakowie)

7

Marzena Suszko

Piotr Rudzki; Radosław Borysiuk; Ina Borysiuk

GALiki (WMIL Olsztyn)

8

Aleksandra Marach-Mocarska

Jakub Mocarski; Damian Deresiewicz; Robert Surus

Kauri team (OIL w Warszawie)

9

Marcin Szczęśniak

Kamil Nowacki; Przemysław Rzepecki; Przemysław Gałka

(OIL Gdańsk)

10

Tomasz Wojewoda

Magdalena Milewska; Jakub Czarnecki; Justyna Szymczak

Żwawe Żółwie (Wielkopolska Izba Lekarska)

11

Aneta Sadoń

Lidia Buda; Tomasz Ilnicki;

(WMIL Olsztyn)

12

Adam Mariak

Barbara Mariak; Ewa Olchowy ; Wojciech Zakrzewski

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

13

Norbert Roszko

Sławomir Wójcik; Mateusz Zamaria; Maciej Luboński

Bartki Mazurskie (WMIL Olsztyn)

14

Eryk Pięcikowski

Tomasz Lewandowski; Leszek Kozłowski; Marcin Olszewski

OLSZ-kun (WMIL Olsztyn)

15

Katarzyna Próchniak

Anna Kozakowska; Żaneta Bednarska; Diana Smolarz

(OIL Lublin)

16

Wojciech Fiedorowicz

Marian Domurat; Maciej Kokoszko; Paweł Ignaciuk

Nocne nieloty (OIL Białystok)

17

Rafał Purpurowicz

Kacper Purpurowicz; Maciej Kuskowski ; Marcin Kochanowicz

Olsztyn Kocham (WMIL Olsztyn)

17

Grzegorz Hille

Marek Górka; Włodzimierz Miniewicz; Jarosław Miśkiewicz

Team Smoki Wawelskie (Wojskowa Izba Lekarska)

17

Andrzej Kupisz

Piotr Oleksza; Paweł Malinowski; Alan Barański

(OIL Białystok)

17

Paweł Gołębiowski

Michał Kozłowski; Tomasz Próchaniak; Antoni Winiarczyk

Czarny szczur (OIL Lublin)

17

Jakub Wyroba

Kinga Wyroba; Małgorzata Kania; Karol Kania; Antoni Wyroba; Zofia Wyroba; Anna Kania

Krakowiacy i Górale (OIL Kraków)

17

Stanisław Danieluk

Stanisław Adamowicz; Zbigniew Gugnowski; Justyna Gugnowska

Niewidzialni (WMIL Olsztyn)

17

Wojciech Niczyporowicz

Halina Kunicka; Teresa Dylewska; Sławomir Wąsowski

JOK Olsztyn (WMIL Olsztyn)

17

Tomasz Widawski

Kamil Sawilski; Izabela Sawilska; Agnieszka Dobies

Harpagany z Acumedis (WMIL Olsztyn)

17

Filip Nowakowski

Malwina Nowakowska; Agata Twardowska; Marceli Wójciuk

Żeglarski dyżur (OIL Warszawa)

17

Jan Brykalski

Renata Żurko-Zubowicz; Maciej Zubowicz; Marta Szumielewicz

Psychoszanty (OIL Warszawa)

17

Sylwia Barańska

Elżbieta Kochańska; Dorota Kazberuk; Eliza Oleksza

Kobiecy Białystok (OIL Białystok)
Wednesday the 23rd.
Design by 888