Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE X MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Wrota Mazur 9 września 2018r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Wojciech Niczyporowicz

Halina Kunicka; Teresa Dylewska; Sławomir Wąsowski JOK - Olsztyn (WMIL)

2

Roman Żuralski

Kamila Szynaka; Grzegorz Szynaka; Anna Ropiak-Olszewska

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska

3

Piotr Borowski

Tomasz Wojewoda; Jakub Czarnecki; Magdalena Milewska

Niebieskie Migdały (Wielkopolska Izba Lekarska)

4

Wojeciech Zakrzewski

Piotr Parys; Anna Stępak; Andrzej Kloska

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko - Weterynaryjna

5

Tomasz Widawski

Michał Luty; Kamil Sawilski; Jarosław Cylkowski, Dariusz Kozłowski

Koneserzy Turboptysia (WMIL)

6

Karina Prączko

Małgorzata Mejzner; Jagoda Badurowicz; Katarzyna Zając

Wąsy Tlenowe (WMIL)

7

Michał Pułtorak

Jan Cofała; Jacek Madejski; Henryk Augustyniak

UroTeam Kędzierzyn Koźle (Śląska Izba Lekarska)

8

Michał Bobrski

Jakub Wysocki; Szymon Prusaczyk; Dominik Sambor

Szkwał Łódź (OIL w Łodzi)

9

Janusz Reguła

Wiktor Goślicki; Jacek Jakimiak; Łukasz Reguła

Stare Majtki Działdowo (WMIL)

10

Paweł Gołębiowski

Mateusz Szymański; Tomasz Cholewa; Tomasz Próchniak

Czarny Szczur (OIL Lublin)

11

Anita Nowicka

Roman Koliński; Jerzy Rakowski; Aldona Flader

Heliodent (Bydgoska Izba Lekarska)

12

Piotr Rudzki

Robert Ropiak; Marzena Suszko; Radosław Borysiuk

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska

13

Marcin Wojtkowski

Łukasz Chojecki; Marcin Możański; Tomasz Zych

Wojskowa Izba Lekarska

14

Wojciech Knurowski

Agnieszka Knurowska; Agata Knurowska; Maciej Knurowski

Załoga Mawak (OIL Gdańsk)

15

Marcin Szczęśniak

Kamil Nowacki; Marcin Szulc; Michał Ankudowicz

Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku

16

Norbert Roszko

Sławomir Wójcik; Mateusz Zamaria; Grzegorz Zgoła; Dariusz Nadol

Lekarze z Bartoszyc (WMIL)

17

Marcin Wieczorski

Szymon Patyra; Grzegorz Wilhelm; Sergey Antonow Łowcy Pereł

(OIL Lublin)

18

Piotr Eljasik

Anna Wojteczek; Ewelina Eljasik; Przemysław Kita; Agnieszka Jewusiak

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska

19

Szymon Skoczyński

Marek Zdeb; Maciek Zdeb; Franciszek Zdeb

Śląska Izba Lekarska

19

Katarzyna Dyląg-Trojanowska

Alicja Kieres-Pawlik; Robert Trojanowski; Roman Pawlik

Trojaki i Przyjaciele (OIL w Krakowie)

19

Marek Woźniacki

Anna Woźniacka; Amelia Woźniacka; Matylda Woźniacka; Antoni Woźniacki

3D Dentist (OIL w Krakowie)

19

Stanisław Danieluk

Stanisław Adamowicz; Zbigniew Gugnowski; Michał Kucharski

Giżycko (WMIL)

19

Krzysztof Klakla

Krzysztof Buda; Michał Klakla; Adam Suchomski

Mameluki (Śląska Izba Lekarska)

19

Piotr Szmyt

Robert Liss; Natalia Galińska-Liss; Małgorzata Szmyt

Leśna Załoga (WMIL)

19

Rafał Purpurowicz

Krzysztof Kodrycki; Maciej Kuskowski; Marcin Kochanowicz

OIL Łódź / Warmińsko - Mazurska Izba Lekarska

19

Eryk Pięcikowski

Tomasz Lewandowski; Leszek Kozłowski; Małgorzata Pięcikowska

Warmińsko - Mazurska Izba Lekarska

19

Grzegorz Hille

Marek Górka; Konrad Zieliński; Włodzimierz Miniewicz; Beata Kapustka

Kraków / Opole (WIL/Opolska Izba Lekarska)

19

Łukasz Dzieciuchowicz

Michał Karwatka; Maciej Słowiński; Radosław Krzyżański

DVascuteam (Wielkopolska Izba Lekarska)

19

Lesław Kolarz

Kamil Zembrzuski; Katarzyna Godlewska Haratanie żagla (WIL Warszawa)
Tuesday the 16th.
Design by 888