Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE XXVI ŻEGLARSKICH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Wrota Mazur 4-6 września 2015r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Kmieć Marek

 Kmieć Ewa, Żmudziński Mateusz, Aleksander Jacek Rafa (Wielkopolska Izba Lekarska)

2

Niczyporowicz Wochjciech

 Kunicka Halina, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir JOK Olsztyn (WMIL)

3

Prączko Kakina

 Mejzner Małgorzata, Hanc Magdalena, Badurowicz Jagoda Wąsy tlenowe (WMIL)

4

Sieczych Krzesimir

 Zaorski Piotr, Hong Yun Li, Janik Mateusz Carolina Medical Center (OIL Warszawa)

5

Krupa Jan

 Gugnowski Zbigniew, Danieluk Stanisław, Krupa Waldemar (WMIL)

6

Marach Aleksandra

 Weryk Małgorzata, Dyśko Łukasz, Mocarski Jakub NO_NIEŹLE (OIL Warszawa)

7

Szpilewicz Paweł

 Kowalczyk Ewa, Kajetaniak Małgorzata, Saczuk Bartłomiej Giżyckie Strzały (WMIL)

8

Kuciel Maciej

 Stępień Zuzanna, Jankowska Agnieszka, Ogonowski Grzegorz ZUMAC (WMIL)

9

Rottke Włodzimierz

 Przeradzki Maciej, Przeradzki Mariusz, Laskowski Marek (WMIL)

10

Gibiński Krzysztof

 Kiełczewska Julia, Pomian Ewa, Gibiński Kornel TEAM HERCKLEKOTY (OIL Warszawa)

11

Jarnot Bartłomiej

 Jarnot Małgorzata, Klink Aneta, Klink Marek Zimne kalosze (Beskidzko-Śląska Izba Lekarska)

12

Wyroba Jakub

 Wyroba Kinga; Wyroba Antni, Stettner Dominika, Kołodziejski Michał Krakowiacy i hultaje (IOL Kraków)

13

Sobel Radosław

 Betlej Grzegorz, Makuch Grzegorz, Sobel Michał (Beskidzka Izba Lekarszka)

14

Habieda Lucjan

 Habieda Anna, Foltyn Agnieszka, Foltyn Jerzy MOCARNE ŁOWIECKI (OIL Kraków)

15

Wąsowski Edward

 Wiśniewska Wanda, Wiśniewski Ryszard, Pyzik Janusz (OIL Warszawa)

16

Klakla Krzysztof

 Wieczorek Kornel, Buda Krzysztof, Buda Małgorzata

MAMELUKI (Śląska Izba Lekarska)

17

Skupień Adam

 Zaniewska-Skupień Patrycja, Skupień Amelia, Skupień Maja Węgorzewo i okolice (WMIL)

18

Bloch Zbigniew  Bloch Tomasz, Kondratowicz Marcin, Kondratowicz Szymon LEK-WET (WMIL)

19

Dyląg-Trojanowska Katarzyna

 Kała Joanna, Trojanowski Robert, Moskwa Małgorzata TROJAKI I PRZYJACIELE (OIL Kraków)

20

Blusiewicz Krzysztof  Bogdan Emilia, Blusiewicz Tomasz, Blusiewicz Magdalena BLUS (Podhalska/Białystok)

21

Wieczorski Marcin  Cierpisz Małgorzata, Bronst Maciej, Fronc Krzysztof BACHUS TEAM (OIL Lublin)

22

Świniarski Piotr  Purwin Tomasz, Sroczkowska Agnieszka, Kadłubowska Marta CIEPŁE BAMBOSZE (Wojskowa Izba Lekarska)

23

Rudzki Piotr  Borysiuk Adam, Suszko Marzena, Borysiuk Radosław AnestLar Team (WMIL)

24

Szczęśniak Marcin

 Nowacki Kamil, Ankudowicz Michał, Winder Mateusz (OIL Gdańsk)

25

Tarnolicki Maciej  Eljasik Piotr, Eljasik Ewelina, Wojteczek Anna Chłopaki Jerrego (WMIL)

26

Martyn Piotr  Martyn Jolanta, Prokop Maciej, Abramowicz Konrad PRZYJACIELE (WMIL)

27

Mariak Adam  Wolański Jerzy, Olchowy Ewa, Mariak Barbara; Wróblewski Zbigniew Warmińsko-Mazurska IzbaLekarsko-Weterynaryjna

28

Sadoń Aneta  Ilnicki Dariusz, Ilnicki Tomasz, Nowak Paulina (WMIL)

29

Półtorzycki Mirosław  Bubeła Jerzy, Kozłowski Przemysław, Apotex (WMIL)

30

Olesiejuk Katarzyna  Kozakowski Michał, Próchniak Tomasz, Kruk Rafał Lubelski Full (OIL Lublin)
Thursday the 29th.
Design by 888