Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE XXIX ŻEGLARSKICH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Wrota Mazur 6-8 września 2019r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Wojciech Niczyporowicz

Halina Kunicka; Teresa Dylewska; Sławomir Wąsowski JOK - Olsztyn (WMIL)

2

Piotr Borowski

Michał Karwatka; Beata Pomianowicz; Grzegorz Pfeiffer Sine nosy (Wielkopolska Izba Lekarska)

3

Aleksandra Marach-Mocarska

Jakub Mocarski; Damian Deresiewicz; Robert Surus Kauri team (OIL w Warszawie)

4

Grzegorz Hille

Marek Górka; Włodzimierz Miniewicz; Jarosław Miśkiewicz Team Smoki Wawelskie (Wojskowa Izba Lekarska)

5

Marcin Szczęśniak

Kamil Nowacki; Przemysław Rzepecki; Przemysław Gałka

(OIL Gdańsk)

6

Marzena Suszko

Piotr Rudzki; Radosław Borysiuk; Ina Borysiuk GALiki (WMIL Olsztyn)

7

Jarosław Skowroński

Michał Majcher; Marek Kajfasz; Piotr Majcher (OIL Warszawa)

8

Marcin Wieczorski

Grzegorz Borek; Maciej Bronst; Iwona Bronst Łowcy pereł (OIL w Lublinie)

9

Piotr Martyn

Jolanta Martyn; Konrad Abramowicz; Maciej Prokop Przyjaciele (WMIL Olsztyn)

10

Filip Nowakowski

Malwina Nowakowska; Agata Twardowska; Marceli Wójciuk Żeglarski dyżur (OIL Warszawa)

11

Rafał Purpurowicz

Kacper Purpurowicz; Maciej Kuskowski ; Marcin Kochanowicz Olsztyn Kocham (WMIL Olsztyn)

12

Tomasz Widawski

Kamil Sawilski; Izabela Sawilska; Agnieszka Dobies Harpagany z Acumedis (WMIL Olsztyn)

13

Jakub Wyroba

Kinga Wyroba; Małgorzata Kania; Karol Kania; Antoni Wyroba; Zofia Wyroba; Anna Kania Krakowiacy i Górale (OIL Kraków)

14

Adam Mariak

Barbara Mariak; Ewa Olchowy ; Wojciech Zakrzewski Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

15

Stanisław Danieluk

Stanisław Adamowicz; Zbigniew Gugnowski; Justyna Gugnowska Niewidzialni (WMIL Olsztyn)

16

Katarzyna Dyląg-Trojanowska

Robert Trojanowski; Dominika Drobniak-Hełdak; Grzegorz Hełdak

Trojaki i przyjaciele (OIL w Krakowie)

17

Andrzej Kupisz

Piotr Oleksza; Paweł Malinowski; Alan Barański (OIL Białystok)

18

Paweł Gołębiowski Michał Kozłowski; Tomasz Próchaniak; Antoni Winiarczyk Czarny szczur (OIL Lublin)

19

Norbert Roszko

Sławomir Wójcik; Mateusz Zamaria; Maciej Luboński Bartki Mazurskie (WMIL Olsztyn)

20

Krzysztof Klakla Monika Klakla ; Krzysztof Buda; Wojciech Mikusek Mameluki (Śląska Izba Lekarska)

21

Eryk Pięcikowski Tomasz Lewandowski; Leszek Kozłowski; Marcin Olszewski OLSZ-kun (WMIL Olsztyn)

22

Tomasz Wojewoda Magdalena Milewska; Jakub Czarnecki; Justyna Szymczak Żwawe Żółwie (Wielkopolska Izba Lekarska)

23

Sylwia Barańska Elżbieta Kochańska; Dorota Kazberuk; Eliza Oleksza Kobiecy Białystok (OIL Białystok)

24

Jan Brykalski

Renata Żurko-Zubowicz; Maciej Zubowicz; Marta Szumielewicz Psychoszanty (OIL Warszawa)

25

Katarzyna Próchniak Anna Kozakowska; Żaneta Bednarska; Diana Smolarz (OIL Lublin)

26

Wojciech Fiedorowicz Marian Domurat; Maciej Kokoszko; Paweł Ignaciuk Nocne nieloty (OIL Białystok)

27

Aneta Sadoń Lidia Buda; Tomasz Ilnicki; Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska
Wednesday the 23rd.
Design by 888