Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE XXI ŻEGLARSKIECH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Giżycko 2-4 września 2011r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Kmieć Marek

Kmieć Ewa, Wdówka Hanna, Wdówka Witold Wielkopolsko - Łódzka Izba Lekarska

2

Grelecki Zbigniew

Teodorczyk Halina, Sidor Kamila, Koryzna Kacper OIL Szczecin

3

Sadowski Maciej

Sadoń Aneta, Zapolski Michał, Nazarko-Sadowska Joanna WMIL Olsztyn

4

Krupa Waldemar

Gugnowski Zbigniew, Krupa Jan, Krupa Kajetan WMIL Olsztyn

5

Puliński Michał

Pulińska Edyta, Pulińska Magda, Puliński Jan WMIL Olsztyn

6

Łukaszewicz Jacek

Kloska Andrzej, Kozłowski Tomasz, Obijalski Mirosław Izba Lekarsko - Weterenaryjna

7

Żuralski Wojciech

Milewska Natalia, Durynek Wojciech, Skrzeczkowski Maciej WMIL Olsztyn

8

Skupień Adam

Zaniewska-Skupień Patrycja, Zaniewski Krzysztof, Kmiecik Szymon WMIL Olsztyn

9

Polikowski Tomasz

Najmowicz Katarzyna, Najmowicz Adam, Derencz Błażej OIL Warawa

10

Widawski Tomasz

Janiszewski Jacek, Brym Paweł, Rzeźba Tadeusz WMIL Olsztyn

11

Półtorzycki Mirosław

Półtorzycki Jakub, Kozłowski Przemysław, Bubeła Jerzy APOTEX

12

Żuralski Roman

Wielgosz-Żuralska Hanna,Nowińska Małgorzata, Nowiński Janusz WMIL Olsztyn

13

Woźniacki Marek

Pawelec Anna, Zarzecki Łukasz, Zarzecki Marcin MARCO-TEAM Kraków

14

Aljabali Piotr

Gigielewicz Aneta, Baryła Magdalena, Sokołowski Sławomir Perły i Łotry Team Lublin

15

Chmieewski Piotr

Nurzyńska Iga, Tulicki Paweł, Glaza Michał INTERPOLSKA S.A.

16

Mojżesz Michał

Kubiak Andrzej, Cholewiński Jerzy, Solecki Wojciech Śląsko - Beskidzka Izba Lekarska

17

Stachowicz Norbert

Hawryło Andrzej, Jabrzyński Andrzej, Tarkowski Rafa OIL Lublin

18

Piecikowski Eryk Kozłowski Leszek, Olszewski Marcin, Ciechanowicz Rafał WMIL Olsztyn

19

Gulińska Magdalena Sidorowicz Natalia, Podgórski Paweł, Firust Andrzej OIL Wrocław

20

Olesiejuk Katarzyna Rarot Joanna, Sieg Zuzanna, Gołębiowska Katarzyna OIL Lublin

21

Waszkiewicz Aleksander Waszkiewicz Aleksander, Duda Barbara, Waszkiewicz Zbigniew WMIL Olsztyn

22

Tomczyszyn Arkadiusz Derlukiewicz Adam, Iberszer Paweł, Kisiel Maciej, Polupiec Mirosław OIL Lublin

23

Kasprowicz Marek Kasprowicz Marek, Kasprowicz Marta, Merta Mieczysław WMIL Olsztyn

24

Goleniowska-Król Anna Porębska Magdalena, Pawełkiewicz-Pecold Agata, Kusiak Piotr Apresski Team OIL Katowica

25

Leśniewicz Izabela Ziomek Jarosław, Południewski Maciej, Prus Marek OIL Białystok

26

Szczepański Marian Wacławik Ewa, Maj Marta, Adamowicz Stanisław WMIL Olsztyn

27

Eichelkraut Andrzej Puścion Jarosław, Gałczyński Jarosław, Galimski Mateusz NZOZ "Medica" Siedlce

28

Krupa Przemysław Długoszowska-Szablewska Agata, Piątek Agata, Szablewski Przemysław OIL Wrocław
Thursday the 29th.
Design by 888