Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE V MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Wrota Mazur 8 września 2013r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Sadowski Maciej

Gowkielewicz Marek, Nazarko-Sadowska Joanna, Sadowska Zofia Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Olsztyn
(WMIL)

2

Plawgo Tadeusz

Plawgo Agata, Zadykowicz Natalia, Plawgo Tymoteusz, Plawgo Filip, Plawgo Kajetan

PLAWGO FAMILY (WMIL)

3

Szczęśniak Marcin

Nowacki Kamil; Śmigielski Mariusz; Kas Sandra

Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku

4

Niczyporowicz Wojciech

Kunicka Hanna, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir

JOK (WMIL)

5

Wyroba Jakub

Wyroba Kinga, Kania Małgorzata, Kania Karo

OIL Kraków

6

Falkowski Tomasz

Skopiński Piotr, Radzikowski Krzysztof, Wyszyński Andrzej

Gabinet S.TOM Mazowiecka Izba Lekarska

7

Kmieć Marek

Kmieć Ewa, Kmieć Mikołaj, Konieczny Stanisław

Wielkopolska + Toronto

8

Łaganowski Zbigniew

Borysiuk Radosław, Rudzki Piotr, Ropiak Robert

WMIL

9

Sadoń Aneta

Zapolski Michał, Dryzner Rafał, Tabor Paweł

 WMIL

10

Wieczorski Marcin

Skórski Marcin, Bronst Tomasz, Fronc Krzysztof

BACHUS TEAM LUBLIN

11

Gugnowski Zbigniew

Danieluk Stanisław, Krupa Waldemar, Muśko Jerzy

MEDSUD (WMIL)

12

Wąsowski Edward

Wiśniewska Wanda, Wąsowski Cyprian, Pyzik Janusz

Gabinet S.TOM (Mazowiecka Izba Lekarska)

13

Eljasik Piotr

Tarnolicki Maciej, Białczak Tomasz, Eljasik Ewelina

CHŁOPAKI JERR-EGO (WMIL)

14

Klakla Krzysztof

Makarska Joanna, Wieczorek Kornel, Wieczorek Monika

MAMELUKI (Śląska Izba Lekarska)

15

Mariak Adam

Kozłowski Tomasz, Olchowy Ewa, Wróblewski Zbigniew

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

16

Skupień Adam

Zaniewska-Skupień Patrycja, Zaniewski Krzysztof, Kmiecik Szymon

Węgorzewo i okolice (WMIL)

17

Głowiński Grzegorz

Derlukiewicz Adam, Pilipiuk Dariusz, Iberszer Paweł

Skazani na sukces (OIL Lublin)

18

Cygler Jerzy

Saczuk Bartłomiej, Bromirska Marzena, Kajetaniak Małgorzata

 Ogniste foki (WMIL)

19

Kołomyjec Paweł

Kubat Natalia, Piec Przemysław,  Michał Obst

 Dolnośląska Izba Lekarska

20

Szczepański Marian

Adamowicz Stanisław, Wacławik Ewa, Czapliński Leszek

Dentyści Olsztyna

21

Zaniewska Anna

Hryniewska Anna, Szmygel Katarzyna, Baranowska Agnieszka

Reprezentacja OIL Gdańsk

22

Półtorzycki Mirosław

Bubeła Jerzy, Kochanowski Czesław, Kozłowski Przemysław

Apotex (WMIL)

23

Świniarski Piotr

Sroczkowska Aleksandra, Gniadek Joanna, Kadłubowska Marta

Alibaba i 3 rozbójniczki
(Wojskowa Izba Lekarska, Szczecińska Izba Lekarska)

24

Królikowski Jędrzej

Pomorski Michał, Wiśniewski Maciej, Grzebyk Michał

Ospa wietrzna (Dolnośląska Izba Lekarska)

25

Książek Izabela

Bekier Eliza, Dutka Jerzy, Dutka Agata

Przybiłem gwoździa (Beskidzka Izba Lekarska)

25

Jarnot Bartłomiej

Jarnot Mateusz, Jarnot Małgorzata, Czekaj Marek

Beskidzka Izba Lekarska

25

Makarewicz Grzegorz

Kisiel Maciej, Trynkiewicz Jacek, Witkowski Leszek

Zdobywcy Azjatki (OIL Lublin)

25

Omieczyńska-Nastaj Dagmara

Królak Sawczuk Anna, Sawczuk Paweł, Nastaj Tomasz

Zespół Jarzębina
(WMIL)

25

Tomczyszyn Arkadiusz

Kacik Dariusz, Philipiuk Dariusz, Polubiec Mirosław Złodzieje oklasków  (OIL Lublin) 

25

Żuralski Roman

Nowiński Janusz, Wielgosz-Żuralska Hanna, Nowińska Małgorza (WMIL) 
Monday the 23rd.
Design by 888