Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE XVIII ŻEGLARSKICH  MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Giżycko 13-14 września 2008r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Danieluk Stanisław

Gugnowski zbigniew, Krupa Waldemar, Kołodziejczyk Mirosław OIL Olsztyn 
2

Saj Marek

Sadoń Aneta, Sadoń Grzegorz, Saj Wojciech OIL Olsztyn 
3

Sztabiński Romuald

Tymiński Andrzej, Sztabiński Tymoteusz, Tymiński Kacper OIL Białystok 
4

Zając Katarzyna

Fiuk Konrad, Aliabali Piotr, Sokołowski Sławomir OIL Lublin 
5

Stachowicz Norbert

Hawryło Andrzej, Jabrzyński Andrzej, Ostropolska Małgorzata OIL Lublin 
6

Kasprowicz Marek

Lejmanowicz Krzysztof, Kasprowicz Marek, Kojtek Jerzy OIL Olsztyn 
7

Piotrowski Andrzej

Piotrowska Anna, Nabiałczyk Ewa, Nabiałczyk Grzegorz OIL Łódź 
8

Sałapa Piotr

Błaszkowska Julita, Gugnowska Justyna, Szadziuk Magdalena  OIL Szczecin
9

Laskowski Marek

Bożena Wyszomirska-Laskowska, Rydzanowski Roman, Rettke Włodzimierz OIL Olsztyn 
10

Biniek Agnieszka

Biniek Piotr, Długoszowska Agata, Krupa Przemysław Dolnośląska Izba Lekarska 
11

Półtorzycki Mirosław

Półrzycki Kuba, Półtorzycki Maciej, Dutkowski Andrzej  OIL Olsztyn
12

Jurkowski Sławomir

Jędrzejewski Sebastian, Wawrzyniak Michał, Peda Jarosław  OIL Poznań
13

Mariak Adam

Podlaszewski Krzysztof, Wolański Jerzy, Elektorowicz Tomasz Mazurskie Centrum Zdrowia Węgorzewo 
14

Łukaszewicz Jacek

Burandt Magdalena, Kozłowski Tomasz, Parys Piotr Izba Lekarsko-Weterynaryjna 
15

Wędziński Andrzej

 Bogusz Andrzej, Wąowski Edward, Stanisławski Jacek OIL Warszawa 
16

Lipski Wojciech

Pałasińska-Lipska Elżbieta, Zakrzewska Wiesława, Symonajć Lidia, Zakrzewski Janusz   OIL Olsztyn
17

Reguła Janusz

Reguła Łukasz, Jakimiak Jacek, Utrata Piotr  OIL Olsztyn 
18

Stencel Agnieszka

Paszkowska Katarzyna, Rak Agnieszka, Piskorz Paweł   OIL Olsztyn
19

Rafalski Aleksander

 Rafalska Agnieszka, Balcerczak Krzysztof, Borowicz Waldemar  OIL Poznań
20

Pięcikowski Eryk

Kozłowski Leszek, Lewandowski Tomasz, Olszewski Marcin  OIL Olsztyn 
Saturday the 19th.
Design by 888