Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE VII MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Wrota Mazur 4 września 2016r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Kuciel Maciej

 Stępień Zuzanna, Jankowska Agnieszka, Ogonowski Grzegorz PEŁNA PROFESKA (WMIL)

2

Niczyporowicz Wojciech

 Kunicka Halina, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir

JOK OLSZTYN (WMIL)

3

Kijas Maciej

 Pokora Patrycja, Major Katarzyna, Żabierek Joanna

HANYSY (Śląska Izba Lekarska)

4

Gibiński Krzysztof

 Gibińska Julia, Machura Mateusz, Gibiński Kornel

GOROLE (OIL Warszawa)

5

Danieluk Stanisław

 Gierczak Andrzej, Muśko Jerzy, Danieluk Olga

(WMIL)

6

Sobel Radosław

 Bońkowski Michał, Fiutowski Benedykt, Gniłka Jacek

(Beskidzka IL)

7

Skowroński Jarosław

 Kajfasz Marek, Tłuczewicz Marcin, Nowakowski Filip

SKTN (OIL Warszawa)

8

Szczęśniak Marcin

 Nowacki Kamil, Grabowska Joanna, Ankudowicz Michał

OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W GDAŃSKU (OIL Gdańsk)

9

Kula Bogdan

 Kopczyński Andrzej, Kopczyński Jacek, Rychciński Zbigniew

(WMIL)

10

Gołębiowski Paweł

 Próchniak Tomasz, Sekuła Przemysław, Winiarczyk Antoni

(OIL Lublin)

11

Olesiejuk Katarzyna

 Wojewoda Katarzyna, Rarot Joanna, Winiarczyk Joanna

(OIL Lublin)

12

Skupień Adam

 Zaniewska-Skupień Patrycja, Skupień Amelia, Skupień Maja

Węgorzewo i okolice (WMIL)

13

Hryniewiecka Maria

 Liberek Hanna, Kulawiak Natalia, Kulawiak Dariusz

SHANI (OIL Gdańsk)

14

Rottke Włodzimierz

 Przeradzki Maciej, Kula Maciej, Pieniążek Malwina

BISKUPIECKIE TOWARZYSTWO ŻEGLARSKIE (WMIL)

15

Reguła Janusz

 Goślicki Wiktor, Utrata Piotr, Reguła Łukasz

(WMIL)

16

Habieda Lucjan

 Habieda Maksymilian, Foltyn Agnieszka, Foltyn Jerzy

MOCARNE ŁOWIECKI (OIL Kraków)

17

Klakla Krzysztof

 Buda Krzysztof, Wieczorek Kornel, Wieczorek Monika

MAMELUKI (Śląska Izba Lekarska)

18

Eljasik Piotr

 Eljasik Ewelina, Wojteczek Anna, Tarnolicki Maciej

(WMIL)

19

Sieczych Krzesimir

 Zaorski Piotr, Drwięga Michał, Janik Mateusz

CAROLINA MEDICAL CENTER (OIL Warszawa)

20

Purpurowicz Rafał

 Liss Robert, Kuskowski Maciej, Kodrycki Krzysztof

Kocham Olsztyn (WMIL/Łódzka)

21

Mariak Adam

 Olchowy Ewa, Kloska Andrzej, Wolański Jerzy

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

22

Martyn Piotr

 Martyn Jolanta, Prokop Maciej, Abramowicz Konrad

PRZYJACIELE (WMIL)

23

Rudzki Piotr

 Ropiak Robert, Suszko Marzena, Borysiuk Radosław

WOLNY ZACHÓD (WMIL)

24

Jarnot Bartłomiej

 Jarnot Małgorzata, Klink Marek, Klink Aneta

CIEPŁE BAMBOSZE II (Beskidzko-Śląska Izba Lekarska)

25

Tume Piotr

 Tume Anna, Golański Ryszard, Susłowski Paweł

(OIL Łódź)

26

Sobaniec Stefan

 Sroczkowska Agnieszka, Kadłubowska Marta, Purwin Tomasz

2+2 (OIL Białystok)

27

Betlej Grzegorz

 Miśkiewicz Leszek, Luboń Dariusz, Gniłka Jacek

(Beskidzka IL)

30

Andrzejczak Paweł

 Andrzejczak Ewa, Dubis Aldona, Dubis Paweł

DREAM TEAM (Wielkopolska IL)

30

Pięcikowski Eryk

 Lewandowski Tomasz, Kozłowski Leszek, Ciechanowicz Rafał (WMIL)

30

Widawski Tomasz

 Sawilski Kamil, Janiszewski Jacek, Luty Michał (WMIL)
Thursday the 29th.
Design by 888