Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE III MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Giżycko 4 września 2011r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Sadowski Maciej

Sadoń Aneta, Zapolski Michał, Nazarko-Sadowska Joanna WMIL Olsztyn

2

Grelecki Zbigniew

Teodorczyk Halina, Sidor Kamila, Koryzna Kacper OIL Szczecin

3

Pięcikowi Eryk

Kozłowski Leszek, Olszewski Marcin, Ciechanowicz Rafał WMIL Olsztyn

4

Skupień Adam

Zaniewska-Skupień Patrycja, Zaniewski Krzysztof, Kmiecik Szymon WMIL Olsztyn

5

Kmieć Marek

Kmieć Ewa, Wdówka Hanna, Wdówka Witold Wielkopolsko-Łódzka Izba Lekarska

6

Gulińska Magdalena

Sidorowicz Natalia, Podgórski Paweł, Firust Andrzej OIL Wrocław

7

Stachowicz Norbert

Hawryło Andrzej, Jabrzyński Andrzej, Tarkowski Rafał OIL Lublin

8

Waszkiewicz Aleksander

Waszkiewicz Aleksander, Duda Barbara, Waszkiewicz Zbigniew WMIL Olsztyn

9

Polikowski Tomasz

Najmowicz Katarzyna, Najmowicz Adam, Derencz Błażej OIL Warszawa

10

Mojższ Michał

Kubiak Andrzej, Cholewiński Jerzy, Solecki Wojciech Śląsko-Beskidzka Izba Lekarska

11

Krupa Waldemar

Gugnowski Zbigniew, Krupa Jan, Krupa Kajetan WMIL Olsztyn

12

Kasprowicz Marek

Kasprowicz Marek, Kasprowicz Marta, Merta Mieczysław WMIL Olsztyn

13

Woźniacki Marek

Pawelec Anna, Zarzecki Łukasz, Zarzecki Marcin MARCO-TEAM Kraków

14

Chmielewski Piotr

Nurzyńska Iga, Tulicki Paweł, Glaza Michał INTERPOLSKA S.A.

15

Puliński Michał

Pulińska Edyta, Pulińska Magda, Puliński Jan WMIL Olsztyn

16

Łukaszewicz Jacek

Kloska Andrzej, Kozłowski Tomasz, Obijalski Mirosław Izba Lekarsko - Weterynaryjna

17

Żuralski Wojciech

Milewska Natalia, Durynek Wojciech, Skrzeczkowski Maciej WMIL Olsztyn

18

Goleniowska-Król Anna Porębska Magdalena, Pawełkiewicz-Pecold Agata, Kusiak Piotr Apresski Team OIL Katowice

19

Leśniewicz Izabela Ziomek Jarosław, Południewski Maciej, Prus Marek OIL Białystok

20

Szczepański Marian Wacławik Ewa, Maj Marta, Adamowicz Stanisław WMIL Olsztyn

21

Żuralski Roman Wielgosz-Żuralska Hanna,Nowińska Małgorzata, Nowiński Janusz WMIL Olsztyn

22

Olesiejuk Katarzyna Rarot Joanna, Sieg Zuzanna, Gołębiowska Katarzyna OIL Lublin

23

Półtorzycki Mirosław Półtorzycki Jakub, Kozłowski Przemysław, Bubeła Jerzy APOTEX

DNF

Widawski Tomasz Janiszewski Jacek, Brym Paweł, Rzeźba Tadeusz WMIL Olsztyn

DNF

Aljabali Piotr Gigielewicz Aneta, Baryła Magdalena, Sokołowski Sławomir Perły i Łotry Team Lublin

DNF

Tomosczyn Arkadiusz Derlukiewicz Adam, Iberszer Paweł, Kisiel Maciej, Polupiec Mirosław OIL Lublin

DNF

Eichelkraut Andrzej Puścion Jarosław, Gałczyński Jarosław, Galimski Mateusz NZOZ "Medica" Siedlce
Monday the 23rd.
Design by 888