Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE VII MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Wrota Mazur 6 września 2015r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Sieczych Krzesimir

Zaorski Piotr, Hong Yun Li, Janik Mateusz Carolina Medical Center (OIL Warszawa)

2

Szczęśniak Marcin

Nowacki Kamil, Ankudowicz Michał, Winder Mateusz

(OIL Gdańsk)

3

Kmieć Marek

Kmieć Ewa, Żmudziński Mateusz, Aleksander Jacek

Rafa (Wielkopolska Izba Lekarska)

4

Niczyporowicz Wojciech

Kunicka Halina, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir

JOK Olsztyn (WMIL)

5

Marach Aleksanda

Weryk Małgorzata, Dyśko Łukasz, Mocarski Jakub

NO_NIEŹLE (OIL Warszawa)

6

Jarnot Bartłomiej

Jarnot Małgorzata, Klink Aneta, Klink Marek

Zimne kalosze (Beskidzko-Śląska Izba Lekarska)

7

Sobel Radosław

Betlej Grzegorz, Makuch Grzegorz, Sobel Michał

(Beskidzka Izba Lekarszka)

8

Krupa Jan

Gugnowski Zbigniew, Danieluk Stanisław, Krupa Waldemar

WMIL

9

Martyn Piotr

Martyn Jolanta, Prokop Maciej, Abramowicz Konrad

 PRZYJACIELE (WMIL)

10

Prączko Karina

Mejzner Małgorzata, Hanc Magdalena, Badurowicz Jagoda

Wąsy tlenowe (WMIL)

11

Szpilewicz Paweł

Kowalczyk Ewa, Kajetaniak Małgorzata, Saczuk Bartłomiej

Giżyckie Strzały (WMIL)

12

Gibiński Krzysztof

Kiełczewska Julia, Pomian Ewa, Gibiński Kornel

TEAM HERCKLEKOTY (OIL Warszawa)

13

Kuciel Maciej

Stępień Zuzanna, Jankowska Agnieszka, Ogonowski Grzegorz

ZUMAC (WMIL)

14

Rottke Włodzimierz

Przeradzki Maciej, Przeradzki Mariusz, Laskowski Marek

(WMIL)

15

Bloch Zbigniew

Bloch Tomasz, Kondratowicz Marcin, Kondratowicz Szymon

LEK-WET (WMIL)

16

Dyląg-Trojanowska Katarzyna

Kała Joanna, Trojanowski Robert, Moskwa Małgorzata

TROJAKI I PRZYJACIELE (OIL Kraków)

17

Świniarski Piotr

Purwin Tomasz, Sroczkowska Agnieszka, Kadłubowska Marta

CIEPŁE BAMBOSZE (Wojskowa Izba Lekarska)

18

Wieczorski Marcin

Cierpisz Małgorzata, Bronst Maciej, Fronc Krzysztof

 BACHUS TEAM (OIL Lublin)

19

Mariak Adam

Wolański Jerzy, Olchowy Ewa, Mariak Barbara; Wróblewski Zbigniew

 Warmińsko-Mazurska IzbaLekarsko-Weterynaryjna

20

Wyroba Jakub

Wyroba Kinga; Wyroba Antni, Stettner Dominika, Kołodziejski Michał

Krakowiacy i hultaje (OIL Kraków)

21

Habieda Lucjan

Habieda Anna, Foltyn Agnieszka, Foltyn Jerzy

MOCARNE ŁOWIECKI (OIL Kraków)

22

Rudzki Piotr

Borysiuk Adam, Suszko Marzena, Borysiuk Radosław

AnestLar Team (WMIL)

23

Półtorzycki Mirosław

Bubeła Jerzy, Kozłowski Przemysław,

Apotex (WMIL)

24

Sadoń Aneta

Ilnicki Dariusz, Ilnicki Tomasz, Nowak Paulina

(WMIL)

25

Blusiewicz Krzysztof

Bogdan Emilia, Blusiewicz Tomasz, Blusiewicz Magdalena

BLUS (Podhalska/Białystok)

26

Tarnolicki Maciej

Eljasik Piotr, Eljasik Ewelina, Wojteczek Anna

Chłopaki Jerrego (WMIL)

27

Olesiejuk Katarzyna

Kozakowski Michał, Próchniak Tomasz, Kruk Rafał

Lubelski Full (OIL Lublin)

28

Klakla Krzysztof

Wieczorek Kornel, Buda Krzysztof, Buda Małgorzata

MAMELUKI (Śląska Izba Lekarska)

29

Skupień Adam

Zaniewska-Skupień Patrycja, Skupień Amelia, Skupień Maja Węgorzewo i okolice (WMIL)

30

Wąsowski Edward

Wiśniewska Wanda, Wiśniewski Ryszard, Pyzik Janusz (OIL Warszawa)
Saturday the 19th.
Design by 888