Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE XXVII ŻEGLARSKICH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Wrota Mazur 1-3 września 2017r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Kmieć Marek

 Kmieć Ewa, Albrzykowska Weronika, Żmudziński Mateusz NO-PROBLEM (Wielkopolska i Gdańska OIL)

2

Sadowski Maciej

 Gowkielewicz Marek, Żyśko Tomasz, Żyśko Iwona (WMIL)

3

Niczyporowicz Wojciech

 Kunicka Halina, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir JOK Olsztyn (WMIL)

4

Tłuczewicz Marcin

 Kielska-Tłuczewicz Karolina, Nowakowski Filip, Nowakowska Malwina MOKRE KOTY (OIL Warszawa)

5

Blusiewicz Krzysztof

 Blusiewicz Magdalena, Gniadek Philippe, Walczak Jan FRESENIUS (OIL Białystok)

6

Prączko Karina

 Trusewicz Magdalena, Mejzner Małgorzata, Badurowicz Jagoda  WĄSY TLENOWE (WMIL)

7

Eljasik Piotr

 Eljasik Ewelina, Wojteczek Anna, Kita Przemysław (WMIL)

8

Sobel Radosław

 Betlej Grzegorz, Luboń Dariusz, Bońkowski Michał KENTAKI (Beskidzka IL)

9

Kijas Maciej

 Łukasiewicz Magdalena, Pokora Patrycja, Major Katarzyna HANYSY (Śląska Izba Lekarska)

10

Borowski Piotr

 Wojewoda Tomasz, Dzieciuchowicz Łukasz, Karwatka Michał POZNAŃ ((WIL)

11

Gibiński Krzysztof

 Gibińska Julia, Głowacki Krzysztof, Kurzydło Marcin WELTSCHMERZ (OIL Warszawa)

12

Gołębiowski Paweł

 Kozakowski Michał, Próchniak Tomasz, WiniarczykAntoni CZARNY SZCZUR (OIL Lublin)

13

Danieluk Stanisław

 Adamowicz Stanisław, Gugnowski Zbigniew, Dryzner Rafał GIŻYCKO (WMIL)

14

Skupień Adam

 Zaniewska-Skupień Patrycja, Skupień Amelia, Skupień Maja Węgorzewo i okolice (WMIL)

15

Martyn Piotr

 Martyn Jolanta, Prokop Maciej, Abramowicz Konrad PRZYJACIELE (WMIL)

16

Rudzki Piotr

 Ropiak Robert, Suszko Marzena, Borysiuk Radosław

(WMIL)

17

Andrzejczak Paweł

 Andrzejczak Ewa, Dubis Paweł, Wójcik Piotr  DREAM TEAM (Wielkopolska Izba Lekarska)

18

Szmyt Piotr  Galińska-Liss Natalia, Liss Robert, Szmyt Małgorzata LEŚNA ZAŁOGA (WMIL)

19

Jarnot Bartłomiej

 Jarnot Małgorzata, Klink Marek, Klink Aneta (Beskidzko-Śląska Izba Lek.)

20

Szczęśniak Marcin  Nowacki Kamil, Śmigielski Mariusz, Kurlapski Michał D(OIL Gdańsk)

21

Klakla Krzysztof  Różycki Adam, Wieczorek Kornel, Wieczorek Monika MAMELUKI (Śląska Izba Lekarska)

22

Wieczorski Marcin  Makarewicz Agata, Makarewicz Katarzyna, Fronc Krzysztof ŁOWCY PEREŁ (OIL Lublin)

23

Ilnicki Tomasz  Kozłowski Przemysław, Bubeła Jerzy, Dudkowski Andrzej KAPOTEX (WMIL)

24

Rottke Włodzimierz

 Stuczyński Maciej, Ostropolski Łukasz, Staszyński Damian BISKUPIECKIE TOWARZYSTWO ŻEGLARSKIE (WMIL)

25

Purpurowicz Rafał  Kodrycki Krzysztof, Kuskowski Maciej, Kochanowicz Marcin KOCHAM OLSZTYN (WMIL OIL Łódź)

26

Próchniak Katarzyna  Wojewoda Katarzyna, Kozakowska Anna, Winiarczyk Joanna DREAM TEAM (OIL Lublin)

27

Jackiewicz Piotr  Pilipiuk Dariusz, Gdela Robert, Denisiuk Jarosław  Tempe CH3 (OIL Lublin)

28

Wolańska Wanda  Wolański Jerzy, Tonder Romuald, Szalast Paweł  Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

29

Tomczyszyn Arkadiusz  Derlukiewicz Adam, Głowiński Grzegorz, Tomczyk Tomasz TEMPE CH2 (OIL Lublin)

30

Kisiel Maciej  Kleczyński Adam, Kwiatkowski Dariusz, Iberszer Paweł TEMPE CH1 (OIL Lublin)
Sunday the 21st.
Design by 888