Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE VI MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Wrota Mazur 7 września 2014r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Niczyporowicz Wojciech

Kunicka Halina, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir JOK
(WMIL) 

2

Gibiński Krzysztof

Kiełczewska Julia, Olesińska Paulina, Machura Mateusz

HERCKLEKOTY
(OIL WArszawa) 

3

Plawgo Tadeusz

Plawgo Agata, Natalia Zadykowicz, Plawgo Tymoteusz, Plawgo Filip, Plawgo Kajetan

Plawgo family
(WMIL) 

4

Krupa Jan

Gugnowski Zbigniew, Krupa Waldemar, Muśko Jerzy, Daniueluk Stanisław

Węgorze i leszcze
(WMIL) 

5

Wieczorski Marcin

Śmigielski Mariusz, Bronst Tomasz, Fronc Krzysztof

Bachus Team
(OIL Lublin) 

6

Skupień Adam

Zaniewska-Skupień Patrycja, Skupień Amelia, Skupień Maja

Węgorzewo i okolice
(WMIL) 

7

Wąsowski Edward

Wąsowski Cyprian, Wiśniewska Wanda, Pyzik Janusz

S.TOM
(Mazowiecka Izba Lekarska) 

8

Cygler Jerzy

Stankiewicz Anna, Kajetaniak Małgorzata, Saczuk Bartłomiej

Dzikie foczki
(WMIL) 

9

Kołodziejski Michał

Stettner Dominika, Kwiatkowski, Jakub Frączyk Ewa

Like-onik
(OIL Kraków) 

10

Jarnot Bartłomiej

Jarnot Małgorzata, Szczęśniak Marcin, Chroł Maciej

Brak koncepcji
(Beskidzko-Śląska Izba Lekarska) 

11

Sadoń Aneta

Nowek Paulina, Ilnicki Tomasz, Ilnicki Dariusz

Niewyspani
(WMIL) 

12

Świaniarski Piotr

Purwin Tomasz, Kadłubowska Marta, Sroczkowska Agnieszka

Wojskowa Izba Lekarska

13

Mariak Adam

Obijalski Mirosław, Olchowy Ewa, Szumowicz Edyta

Warmińsko-Mazyrska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

14

Fiedorowicz Wojciech

Fiedorowicz Monika, Dulewicz Renata, Kuć Benedykt

WMIL

15

Sobel Radosław

Sobel Michał, Gniłka Jacek, Gniłka Karol

KENCOKI
(Beskidzka Izba Lekarska) 

16

Szczepański Marian

Adamowicz Stanisław, Wacławik Ewa, Czapliński Leszek

Psycho-dentyści
(WMIL) 

17

Klakla Krzysztof

Makarska Joanna, Wieczorek Kornel, Wieczorek Monika

MAMELUKI
(Śląska Izba Lekarska) 

18

Wyroba Jakub

Senderak Filip, Kania Małgorzata, Kania Karol

Krakowiacy i przyjaciele
(OIL Kraków) 

19

Dyląg-Trojanowska Katarzyna

Kała Joanna, Trojanowski Robert, Moskwa Małgorzata

Trojaki i przyjaciele
(OIL Kraków) 

20

Pięcikowski Eryk

Lewandowski Tomasz, Kozłowski Leszek, Ciechanowicz Rafał

WMIL
Monday the 23rd.
Design by 888