Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE XXVIII ŻEGLARSKICH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Wrota Mazur 7-9 września 2018r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Wojciech Niczyporowicz

 Halina Kunicka; Teresa Dylewska; Sławomir Wąsowski JOK - Olsztyn (WMIL)

2

Grzegorz Hille

 Marek Górka; Konrad Zieliński; Włodzimierz Miniewicz; Beata Kapustka Kraków / Opole (WIL/Opolska Izba Lekarska)

3

Michał Pułtorak

 Jan Cofała; Jacek Madejski; Henryk Augustyniak UroTeam Kędzierzyn Koźle (Śląska Izba Lekarska)

4

Piotr Borowski

 Tomasz Wojewoda; Jakub Czarnecki; Magdalena Milewska Niebieskie Migdały (Wielkopolska Izba Lekarska)

5

Tomasz Widawski

 Michał Luty; Kamil Sawilski; Jarosław Cylkowski, Dariusz Kozłowski

Koneserzy Turboptysia (WMIL)

6

Piotr Rudzki

Robert Ropiak; Marzena Suszko; Radosław Borysiuk  Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska

7

Karina Prączko

 Małgorzata Mejzner; Jagoda Badurowicz; Katarzyna Zając Wąsy Tlenowe (WMIL)

8

Wojeciech Zakrzewski

Piotr Parys; Anna Stępak; Andrzej Kloska Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko - Weterynaryjna

9

Anita Nowicka

Roman Koliński; Jerzy Rakowski; Aldona Flader Heliodent (Bydgoska Izba Lekarska)

10

Katarzyna Dyląg-Trojanowska

Alicja Kieres-Pawlik; Robert Trojanowski; Roman Pawlik Trojaki i Przyjaciele (OIL w Krakowie)

11

Marcin Szczęśniak

Kamil Nowacki; Marcin Szulc; Michał Ankudowicz Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku

12

Wojciech Knurowski

Agnieszka Knurowska; Agata Knurowska; Maciej Knurowski Załoga Mawak (OIL Gdańsk)

13

Paweł Gołębiowski

Mateusz Szymański; Tomasz Cholewa; Tomasz Próchniak Czarny Szczur (OIL Lublin)

14

Marcin Wojtkowski

Łukasz Chojecki; Marcin Możański; Tomasz Zych Wojskowa Izba Lekarska

15

Krzysztof Klakla

Krzysztof Buda; Michał Klakla; Adam Suchomski Mameluki (Śląska Izba Lekarska)

16

Szymon Skoczyński

Marek Zdeb; Maciek Zdeb; Franciszek Zdeb

Śląska Izba Lekarska

17

Norbert Roszko

Sławomir Wójcik; Mateusz Zamaria; Grzegorz Zgoła; Dariusz Nadol Lekarze z Bartoszyc (WMIL)

18

Marcin Wieczorski Szymon Patyra; Grzegorz Wilhelm; Sergey Antonow Łowcy Pereł (OIL Lublin)

19

Piotr Eljasik

Anna Wojteczek; Ewelina Eljasik; Przemysław Kita; Agnieszka Jewusiak Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska

20

Michał Bobrski Jakub Wysocki; Szymon Prusaczyk; Dominik Sambor Szkwał Łódź (OIL w Łodzi)

21

Rafał Purpurowicz Krzysztof Kodrycki; Maciej Kuskowski; Marcin Kochanowicz OIL Łódź / Warmińsko - Mazurska Izba Lekarska

22

Marek Woźniacki Anna Woźniacka; Amelia Woźniacka; Matylda Woźniacka; Antoni Woźniacki 3D Dentist (OIL w Krakowie)

23

Stanisław Danieluk Stanisław Adamowicz; Zbigniew Gugnowski; Michał Kucharski Giżycko (WMIL)

24

Piotr Szmyt

Robert Liss; Natalia Galińska-Liss; Małgorzata Szmyt Leśna Załoga (WMIL)

25

Wojciech Żuralski Kamila Szynaka; Grzegorz Szynaka; Anna Ropiak-Olszewska Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska

26

Janusz Reguła Wiktor Goślicki; Jacek Jakimiak; Łukasz Reguła Stare Majtki Działdowo (WMIL)

27

Łukasz Dzieciuchowicz Michał Karwatka; Maciej Słowiński; Radosław Krzyżański Vascuteam (Wielkopolska Izba Lekarska)

28

Lesław Kolarz Kamil Zembrzuski; Katarzyna Godlewska Haratanie żagla (WIL Warszawa)

29

Eryk Pięcikowski Tomasz Lewandowski; Leszek Kozłowski; Małgorzata Pięcikowska Warmińsko - Mazurska Izba Lekarska
Tuesday the 11th.
Design by 888