Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE VIII MEMORIAŁU O PUCHAR DRA LIPECKIEGO
Wrota Mazur 3 września 2017r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Blusiewicz Krzysztof

 Blusiewicz Magdalena, Gniadek Philippe, Walczak Jan FRESENIUS (OIL Białystok)

2

Jarnot Bartłomiej

 Jarnot Małgorzata, Klink Marek, Klink Aneta

(Beskidzko-Śląska Izba Lek.)

3

Niczyporowicz Wojciech

 Kunicka Halina, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir

JOK Olsztyn (WMIL)

4

Tłuczewicz Marcin

 Kielska-Tłuczewicz Karolina, Nowakowski Filip, Nowakowska Malwina

MOKRE KOTY (OIL Warszawa)

5

Sadowski Maciej

 Gowkielewicz Marek, Żyśko Tomasz, Żyśko Iwona

((WMIL)

6

Sobel Radosław

 Betlej Grzegorz, Luboń Dariusz, Bońkowski Michał

KENTAKI (Beskidzka IL)

7

Ilnicki Tomasz

 Kozłowski Przemysław, Bubeła Jerzy, Dudkowski Andrzej

APOTEX (WMIL)

8

Rudzki Piotr

 Ropiak Robert, Suszko Marzena, Borysiuk Radosław

(WMIL)

9

Prączko Karina

 Trusewicz Magdalena, Mejzner Małgorzata, Badurowicz Jagoda

WĄSY TLENOWE (WMIL)

10

Borowski Piotr

 Wojewoda Tomasz, Dzieciuchowicz Łukasz, Karwatka Michał

POZNAŃ ((WIL)

11

Kmieć Marek

 Kmieć Ewa, Albrzykowska Weronika, Żmudziński Mateusz

NO-PROBLEM (Wielkopolska i Gdańska OIL)

12

Gibiński Krzysztof

 Gibińska Julia, Głowacki Krzysztof, Kurzydło Marcin

WELTSCHMERZ (OIL Warszawa)

13

Klakla Krzysztof

 Różycki Adam, Wieczorek Kornel, Wieczorek Monika

MAMELUKI (Śląska Izba Lekarska)

14

Gołębiowski Paweł

 Kozakowski Michał, Próchniak Tomasz, Winiarczyk Antoni

CZARNY SZCZUR (OIL Lublin)

15

Kijas Maciej

 Łukasiewicz Magdalena, Pokora Patrycja, Major Katarzyna

HANYSY (Śląska Izba Lekarska)

16

Wieczorski Marcin

 Makarewicz Agata, Makarewicz Katarzyna, Fronc Krzysztof

ŁOWCY PEREŁ (OIL Lublin)

17

Rottke Włodzimierz

 Stuczyński Maciej, Ostropolski Łukasz, Staszyński Damian

BISKUPIECKIE TOWARZYSTWO ŻEGLARSKIE (WMIL)

18

Wolańska Wanda

 Wolański Jerzy, Tonder Romuald, Szalast Paweł

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

19

Martyn Piotr

 Martyn Jolanta, Prokop Maciej, Abramowicz Konrad

PRZYJACIELE (WMIL)

20

Szczęśniak Marcin

 Nowacki Kamil, Śmigielski Mariusz, Kurlapski Michał

(OIL Gdańsk)

21

Kisiel Maciej

 Kleczyński Adam, Kwiatkowski Dariusz, Iberszer Paweł

TEMPE CH1 (OIL Lublin)

21

Tomczyszyn Arkadiusz

 Derlukiewicz Adam, Głowiński Grzegorz, Tomczyk Tomasz

TEMPE CH2 (OIL Lublin)

21

Danieluk Stanisław

 Adamowicz Stanisław, Gugnowski Zbigniew, Dryzner Rafał

GIŻYCKO (WMIL)

21

Jackiewicz Piotr

 Pilipiuk Dariusz, Gdela Robert, Denisiuk Jarosław

Tempe CH3 (OIL Lublin)

21

Skupień Adam

 Zaniewska-Skupień Patrycja, Skupień Amelia, Skupień Maja

Węgorzewo i okolice (WMIL)

21

Próchniak Katarzyna

 Wojewoda Katarzyna, Kozakowska Anna, Winiarczyk Joanna

DREAM TEAM (OIL Lublin)

21

Purpurowicz Rafał

 Kodrycki Krzysztof, Kuskowski Maciej, Kochanowicz Marcin

KOCHAM OLSZTYN (WMIL OIL Łódź)

21

Andrzejczak Paweł

 Andrzejczak Ewa, Dubis Paweł, Wójcik Piotr

DREAM TEAM (Wielkopolska Izba Lekarska)

21

Eljasik Piotr

 Eljasik Ewelina, Wojteczek Anna, Kita Przemysław (WMIL)

21

WSzmyt Piotr

 SGalińska-Liss Natalia, Liss Robert, Szmyt Małgorzata LEŚNA ZAŁOGA (WMIL)
Wednesday the 15th.
Design by 888