Regaty 2016

WYNIKI KOŃCOWE XXVI ŻEGLARSKICH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Wrota Mazur 2-4 września 2016r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Sieczych Krzesimir

 Zaorski Piotr, Drwięga Michał, Janik Mateusz CAROLINA MEDICAL CENTER (OIL Warszawa)

2

Niczyporowicz Wochjcie

 Kunicka Halina, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir JOK OLSZTYN (WMIL)

3

Kijas Maciej

 Pokora Patrycja, Major Katarzyna, Żabierek Joanna HANYSY (Śląska Izba Lekarska)

4

Kuciel Maciej

 Stępień Zuzanna, Jankowska Agnieszka, Ogonowski Grzegorz PEŁNA PROFESKA (WMIL)

5

Skupień Adam

 Zaniewska-Skupień Patrycja, Skupień Amelia, Skupień Maja Węgorzewo i okolice (WMIL)

6

Kula Bogdan

 Kopczyński Andrzej, Kopczyński Jacek, Rychciński Zbigniew  (WMIL)

7

Skowroński Jarosław

 Kajfasz Marek, Tłuczewicz Marcin, Nowakowski Filip SKTN (OIL Warszawa)

8

Danieluk Stanisław

 Gierczak Andrzej, Muśko Jerzy, Danieluk Olga (WMIL)

9

Gibiński Krzysztof

 Gibińska Julia, Machura Mateusz, Gibiński Kornel GOROLE (OIL Warszawa)

10

Sobel Radosław

 Bońkowski Michał, Fiutowski Benedykt, Gniłka Jacek (Beskidzka IL)

11

Rottke Włodzimierz

 Przeradzki Maciej, Kula Maciej, Pieniążek Malwina BISKUPIECKIE TOWARZYSTWO ŻEGLARSKIE (WMIL)

12

Jarnot Bartłomiej

 Jarnot Małgorzata, Klink Marek, Klink Aneta CIEPŁE BAMBOSZE II (Beskidzko-Śląska Izba Lekarska)

13

Habieda Lucjan

 Habieda Maksymilian, Foltyn Agnieszka, Foltyn Jerzy MOCARNE ŁOWIECKI (OIL Kraków)

14

Widawski Tomasz

 Sawilski Kamil, Janiszewski Jacek, Luty Michał (WMIL)

15

Tume Piotr

 Tume Anna, Golański Ryszard, Susłowski Paweł (OIL Łódź)

16

Gołębiowski Paweł

 Próchniak Tomasz, Sekuła Przemysław, Winiarczyk Antoni

(OIL Lublin)

17

Martyn Piotr

 Martyn Jolanta, Prokop Maciej, Abramowicz Konrad  PRZYJACIELE (WMIL)

18

Szczęśniak Marcin  Nowacki Kamil, Grabowska Joanna, Ankudowicz Michał OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA W GDAŃSKU (OIL Gdańsk)

19

Hryniewiecka Maria

 Liberek Hanna, Kulawiak Natalia, Kulawiak Dariusz SHANI (OIL Gdańsk)

20

Andrzejczak Paweł  Andrzejczak Ewa, Dubis Aldona, Dubis Paweł DREAM TEAM (Wielkopolska IL)

21

Mariak Adam  Olchowy Ewa, Kloska Andrzej, Wolański Jerzy Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

22

Pięcikowski Eryk  Lewandowski Tomasz, Kozłowski Leszek, Ciechanowicz Rafał (WMIL)

23

Prupurowicz Rafał  Liss Robert, Kuskowski Maciej, Kodrycki Krzysztof Kocham Olsztyn (WMIL/Łódzka)

24

Klakla Krzysztof

 Buda Krzysztof, Wieczorek Kornel, Wieczorek Monika MAMELUKI (Śląska Izba Lekarska)

25

Reguła Janusz  Goślicki Wiktor, Utrata Piotr, Reguła Łukasz (WMIL)

26

Olesiejuk Katarzyna  Wojewoda Katarzyna, Rarot Joanna, Winiarczyk Joanna (OIL Lublin)

27

Rudzki Piotr  Ropiak Robert, Suszko Marzena, Borysiuk Radosław  WOLNY ZACHÓD (WMIL)

28

Betlej Grzegorz  Miśkiewicz Leszek, Luboń Dariusz, Gniłka Jacek  (Beskidzka IL)

29

Sobaniec Stefan  Sroczkowska Agnieszka, Kadłubowska Marta, Purwin Tomasz 2+2 (OIL Białystok) 

30

Eljasik Piotr  Eljasik Ewelina, Wojteczek Anna, Tarnolicki Maciej (WMIL) 

Regaty 2015

WYNIKI KOŃCOWE XXVI ŻEGLARSKICH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Wrota Mazur 4-6 września 2015r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Kmieć Marek

 Kmieć Ewa, Żmudziński Mateusz, Aleksander Jacek Rafa (Wielkopolska Izba Lekarska)

2

Niczyporowicz Wochjciech

 Kunicka Halina, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir JOK Olsztyn (WMIL)

3

Prączko Kakina

 Mejzner Małgorzata, Hanc Magdalena, Badurowicz Jagoda Wąsy tlenowe (WMIL)

4

Sieczych Krzesimir

 Zaorski Piotr, Hong Yun Li, Janik Mateusz Carolina Medical Center (OIL Warszawa)

5

Krupa Jan

 Gugnowski Zbigniew, Danieluk Stanisław, Krupa Waldemar (WMIL)

6

Marach Aleksandra

 Weryk Małgorzata, Dyśko Łukasz, Mocarski Jakub NO_NIEŹLE (OIL Warszawa)

7

Szpilewicz Paweł

 Kowalczyk Ewa, Kajetaniak Małgorzata, Saczuk Bartłomiej Giżyckie Strzały (WMIL)

8

Kuciel Maciej

 Stępień Zuzanna, Jankowska Agnieszka, Ogonowski Grzegorz ZUMAC (WMIL)

9

Rottke Włodzimierz

 Przeradzki Maciej, Przeradzki Mariusz, Laskowski Marek (WMIL)

10

Gibiński Krzysztof

 Kiełczewska Julia, Pomian Ewa, Gibiński Kornel TEAM HERCKLEKOTY (OIL Warszawa)

11

Jarnot Bartłomiej

 Jarnot Małgorzata, Klink Aneta, Klink Marek Zimne kalosze (Beskidzko-Śląska Izba Lekarska)

12

Wyroba Jakub

 Wyroba Kinga; Wyroba Antni, Stettner Dominika, Kołodziejski Michał Krakowiacy i hultaje (IOL Kraków)

13

Sobel Radosław

 Betlej Grzegorz, Makuch Grzegorz, Sobel Michał (Beskidzka Izba Lekarszka)

14

Habieda Lucjan

 Habieda Anna, Foltyn Agnieszka, Foltyn Jerzy MOCARNE ŁOWIECKI (OIL Kraków)

15

Wąsowski Edward

 Wiśniewska Wanda, Wiśniewski Ryszard, Pyzik Janusz (OIL Warszawa)

16

Klakla Krzysztof

 Wieczorek Kornel, Buda Krzysztof, Buda Małgorzata

MAMELUKI (Śląska Izba Lekarska)

17

Skupień Adam

 Zaniewska-Skupień Patrycja, Skupień Amelia, Skupień Maja Węgorzewo i okolice (WMIL)

18

Bloch Zbigniew  Bloch Tomasz, Kondratowicz Marcin, Kondratowicz Szymon LEK-WET (WMIL)

19

Dyląg-Trojanowska Katarzyna

 Kała Joanna, Trojanowski Robert, Moskwa Małgorzata TROJAKI I PRZYJACIELE (OIL Kraków)

20

Blusiewicz Krzysztof  Bogdan Emilia, Blusiewicz Tomasz, Blusiewicz Magdalena BLUS (Podhalska/Białystok)

21

Wieczorski Marcin  Cierpisz Małgorzata, Bronst Maciej, Fronc Krzysztof BACHUS TEAM (OIL Lublin)

22

Świniarski Piotr  Purwin Tomasz, Sroczkowska Agnieszka, Kadłubowska Marta CIEPŁE BAMBOSZE (Wojskowa Izba Lekarska)

23

Rudzki Piotr  Borysiuk Adam, Suszko Marzena, Borysiuk Radosław AnestLar Team (WMIL)

24

Szczęśniak Marcin

 Nowacki Kamil, Ankudowicz Michał, Winder Mateusz (OIL Gdańsk)

25

Tarnolicki Maciej  Eljasik Piotr, Eljasik Ewelina, Wojteczek Anna Chłopaki Jerrego (WMIL)

26

Martyn Piotr  Martyn Jolanta, Prokop Maciej, Abramowicz Konrad PRZYJACIELE (WMIL)

27

Mariak Adam  Wolański Jerzy, Olchowy Ewa, Mariak Barbara; Wróblewski Zbigniew Warmińsko-Mazurska IzbaLekarsko-Weterynaryjna

28

Sadoń Aneta  Ilnicki Dariusz, Ilnicki Tomasz, Nowak Paulina (WMIL)

29

Półtorzycki Mirosław  Bubeła Jerzy, Kozłowski Przemysław, Apotex (WMIL)

30

Olesiejuk Katarzyna  Kozakowski Michał, Próchniak Tomasz, Kruk Rafał Lubelski Full (OIL Lublin)

Regaty 2014

WYNIKI KOŃCOWE XXIV ŻEGLARSKICH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Wrota Mazur 5-7 września 2014r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Krupa Jan

 Gugnowski Zbigniew, Krupa Waldemar, Muśko Jerzy, Danieluk Stanisław Węgorze i leszcze
(WMIL) 

2

Niczyporowicz Wojciech

 Kunicka Halina, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir JOK
(WMIL) 

3

Skupień Adam

 Zaniewska-Skupień Patrycja, Skupień Amelia, Skupień Maja Węgorzewo i okolice
WMIL 

4

Plawgo Tadeusz

 Plawgo Agata, Natalia Zadykowicz, Plawgo Tymoteusz, Plawgo Filip, Plawgo Kajetan Plawgo family
(WMIL) 

5

Sobel Radosław

 Sobel Michał, Gniłka Jacek, Gniłka Karol KENCOKI
(Beskidzka Izba Lekarska) 

6

Wyroba Jakub

 Senderak Filip, Kania Małgorzata, Kania Karol  Krakowiacy i hultaje
(OIL Kraków) 

7

Klakla Krzysztof

 Makarska Joanna, Wieczorek Kornel, Wieczorek Monika MAMELUKI
(Śląska Izba Lekarska) 

8

Widawski Tomasz

 Janiszewski Jacek, Janiszewska Katarzyna, Sawilski Kamil, Widawska Justyna Turboptysie
(WMIL) 

9

Jarnot Bartłomiej

 Jarnot Małgorzata, Szczęśniak Marcin, Chroł Maciej Brak koncepcji
(Beskidzko-Śląska Izba Lekarska) 

10

Gubiński Krzysztof

 Kiełczewska Julia, Olesińska Paulina, Machura Mateusz HERCKLEKOTY
(OIL Warszawa) 

11

Wąsowski Edward

 Wąsowski Cyprian, Wiśniewska Wanda, Pyzik Janusz S.TOM
(Mazowiecka Izba Lekarska) 

12

Cygler Jerzy

 Stankiewicz Anna, Kajetaniak Małgorzata, Saczuk Bartłomiej DZIKIE FOCZKI
 (WMIL)

13

Półtorzycki Mirosław

 Piotrowski Sławomir, Kochanowski Czesław, Kozłowski Przemysław Apotex
(WMIL) 

14

Wieczorski Marcin

 Śmigielski Mariusz, Bronst Tomasz, Fronc Krzysztof Bachus team Lublin 

15

Dyląg-Trojanowska Katarzyna

 Kała Joanna, Trojanowski Robert, Moskwa Małgorzata Trojaki i przyjaciele
(OIL Kraków) 

16

Kubiak Andrzej

 Liberski Jakub, Cholewiński Jerzy, Jaśko Robert

Porządne chłopaki
(Śląska Izba Lekarska) 

17

Omieczyńska-Nastaj Dagmara

 Królak-Sawczuk Anna, Sawczuk Paweł, Nastaj Tomasz Zespół Jarzębina
(WMIL) 

18

Kołodziejski Michał  Stettner Dominika, Kwiatkowski Jakub, Frączyk Ewa Like-onik
(OIL Kraków) 

19

Mariak Adam

 Obijalski Mirosław, Olchowy Ewa, Szumowicz Edyta Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

20

Makarewicz Grzegorz  Derlukiewicz Adam, Witkowski Lech, Iberszer Paweł Tch-2
(OIL Lublin) 

21

Sadoń Aneta  Nowek Paulina, Ilnicki Tomasz, Ilnicki Dariusz Niewyspani
(WMIL) 

22

Szczepański Marian  Adamowicz Stanisław, Wacławik Ewa, Czapliński Leszek Psycho-dentyści
(WMIL) 

23

Pięcikowski Eryk  Lewandowski Tomasz, Kozłowski Leszek, Ciechanowicz Rafał WMIL

24

Fiedorowicz Wojciech

 Fiedorowicz Monika, Dulewicz Renata, Kuć Benedykt WMIL

25

Kisiel Maciej  Głowiński Grzegorz, Kwiatkowski Dariusz, Polubiec Mirosław, Ruciński Artur Tch-1
(OIL Lublin) 

26

Świniarski Piotr  Purwin Tomasz, Kadłubowska Marta, Sroczkowska Agnieszka Wojskowa Izba Lekarska

27

Dudziński Leszek  Dudzińska Krystyna, Balewska Karolina, Kamiński Adam WMIL

Regaty 2013

WYNIKI KOŃCOWE XXIII ŻEGLARSKICH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Wrota Mazur 6-8 września 2013r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Skupień Adam

 Zaniewska-Skupień Patrycja, Zaniewski Krzysztof, Kmiecik Szymon Węgorzewo i okolice
(WMIL) 

2

Kmieć Marek

 Kmieć Ewa, Kmieć Mikołaj, Konieczny Stanisław Wielkopolska + Toronto

3

Plawgo Tadeusz

 Plawgo Agata, Zadykowicz Natalia, Plawgo Tymoteusz, Plawgo Filip, Plawgo Kajetan Plawgo family
WMIL 

4

Wąsowski Edward

 Wiśniewska Wanda, Wąsowski Cyprian, Pyzik Janusz Gabinet S.Tom
Mazowiecka Izba Lekarska 

5

Sadowski Maciej

 Gowkielewicz Marek, Nazarko-Sadowska Joanna, Sadowska Zofia Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Olsztyn 

6

Jarnot Bartłomiej

 Jarnot Mateusz, Jarnot Małgorzata, Czekaj Marek  Beskidzka Izba Lekarska

7

Cygler Jerzy

 Saczuk Bartłomiej, Bromirska Marzena, Kajetaniak Małgorzata Ogniste foki
(WMIL) 

8

Świniarski Piotr

 Sroczkowska Aleksandra, Gniadek Joanna, Kadłubowska Marta Alibaba i 3 rozbójniczki
Wojskowa Izba Lekarska
Szczecińska Izba Lekarska 

9

Wyroba Jakub

 Wyroba Kinga, Kania Małgorzata, Kania Karol OIL Kraków

10

Falkowski Tomasz

 Skopiński Piotr, Radzikowski Krzysztof, Wyszyński Andrzej Gabinet S.Tom
Mazowiecka Izba Lekarska 

11

Szczęśniak Marcin

 Nowacki Kamil, Śmigielski Mariusz, Kas Sandra Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku

12

Mariak Adam

 Kozłowski Tomasz, Olchowy Ewa, Wróblewski Zbigniew Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

13

Półtorzycki Mirosław

 Bubeła Jerzy, Kochanowski Czesław, Kozłowski Przemysław Apotex
(WMIL) 

14

Wieczorski Marcin

 Skórski Marcin, Bronst Tomasz, Fronc Krzysztof Bachus team Lublin 

15

Omieczyńska-Nastaj Dagmara

 Królak Sawczuk Anna, Sawczuk Paweł, Nastaj Tomasz Zespół Jarzębina
(WMIL) 

16

Klakla Krzysztof

 Makarska Joanna, Wieczorek Kornel, Wieczorek Monika

Mameluki
(Śląska Izba Lekarska) 

17

Zaniewska Anna

 Hryniewska Anna, Szmygel Katarzyna, Baranowska Agnieszka Reprezentacja OIL Gdańsk 

18

Gugnowski Zbigniew  Danieluk Stanisław, Krupa Waldemar, Muśko Jerzy MEDSUD
(WMIL) 

19

Łaganowski Zbigniew

 Borysiuk Radosław, Rudzki Piotr, Ropiak Robert WMIL 

20

Żuralski Roman  Nowiński Janusz, Wielgosz-Żuralska Hanna, Nowińska Małgorza Iława
(WMIL) 

21

Kołomyjec Paweł  Kubat Natalia, Piec Przemysław, Michał Obst Dolnośląska Izba Lekarska

22

Głowiński Grzegorz  Derlukiewicz Adam, Pilipiuk Dariusz, Iberszer Paweł Skazani na sukces
(OIL Lublin) 

23

Eljasik Piotr  Tarnolicki Maciej, Białczak Tomasz, Eljasik Ewelina Chłopaki Jerr-ego
(WMIL)

24

Tomczyszyn Arkadiusz

 Kacik Dariusz, Philipiuk Dariusz, Polubiec Mirosław Złodzieje Oklasków
(OIL Lublin) 

25

Sadoń Aneta  Zapolski Michał, Dryzner Rafał, Tabor Paweł WMIL 

26

Niczyporowicz Wojciech  Kunicka Hanna, Dylewska Teresa, Wąsowski Sławomir JOK
(WMIL) 

27

Makarewicz Grzegorz  Kisiel Maciej, Trynkiewicz Jacek, Witkowski Leszek Zdobywcy Azjatki
(OIL Lublin) 

28

Książek Izabela  Bekier Eliza, Dutka Jerzy, Dutka Agata Przybiłem gwoździa
Beskidzka Izba Lekarska 

29

Szczepański Marian  Adamowicz Stanisław, Wacławik Ewa, Czapliński Leszek Dentyści Olsztyna

30

Króliński Jędrzej  Pomorski Michał, Wiśniewski Maciej, Grzebyk Michał Ospa wietrzna
Dolnośląska Izba Lekarska 

Regaty 2012

WYNIKI KOŃCOWE XXII ŻEGLARSKIECH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Giżycko 7-9 września 2012r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Kmieć Marek

 Kmieć Ewa, Żmudziński Mateusz, Konieczny Stanisław Wielkopolska Izba Lekarska 

2

Sadowski Maciej

 Sadoń Aneta, Dryzner Rafał, Sadowska Joanna WMIL

3

Łaganowski Zbigniew

 Gromadzki Stanisław, Racz Dariusz, Witczak Maciej WMIL

4

Danieluk Stanisław

 Gugnowski Zbigniew, Krupa Waldemar, Krupa Kajetan WMIL

5

Grelecki Zbigniew

 Teodorczyk Halina, Ey-Chmielewska Halina, Sidor Kamila OIL Szczecin 

6

Plawgo Tadeusz

 Plawgo Filip, Plawgo Kajetan, Plawgo Agata, Plawgo Tymoteusz  WMIL

7

Wiatr Arkadiusz

 Cholewiński Jerzy,Liberski Jakub Śląska Izba Lekarska

8

Wąsowski Edward

 Wiśniewska Wanda, Wąsowski Cyprian, Pyzik Janusz OIL Warszawa 

9

Najmowicz Adam

 Polikowski Tomasz, Urbaniuk Piotr, Derencz Błażej Opolska Izba Lekarska

10

Pięcikowski Eryk

 Olszewski Marcin, Kozłowski Leszek, Ciechanowicz Rafał WMIL

11

Żuralski Wojciech

 Wiśniewska Anna, Skrzeczkowski Maciej, Pawłowski Jacek WMIL 

12

Bloch Zbigniew

 Bloch Tomasz, Budziewski Paweł, Ustyniuk Janusz WMIL

13

Stachowicz Norbert

 Hawryło Andrzej, Jabrzyński Andrzej, Tarkowski Rafał OIL Lublin 

14

Król Przemysław

 Gębka Wojciech, Gębka Joanna, Pawełkiewicz-Pecold Agata Apresski Team
OIL Katowice 

15

Skupień Adam

 Zanieska-Skupień Patrycja, Zaniewski Krzysztof, Kmiecik Szymon  WMIL

16

Kosek Marcelina

 Kosek Mikołaj, Jarmułkowski Rafał, Majos Ewa

WMIL oraz OIL Warszawa 

17

Porębska Magdalena

 Goleniowska-Król Anna, Borówka Marek, Kusiak Piotr Apresski Team
OIL Katowice 

18

Waszkiewicz Aleksander  Waszkiewicz-Duda Lidia, Waszkiewicz Krystyna, Duda Barbara WMIL 

19

Parys Piotr

 Gwozdek Krzysztof, Kozłowski Tomasz, Mariak Adam Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna 

20

Kasprowicz Marek  Kasprowicz Marek, Kasprowicz Marta, Merta Mieczysław WMIL 

21

Fiedorowicz Wojciech  Szostawicki Michał, Szostawicka Małgorzata, Fiedorowicz Monika, Szostawicki Jakub WMIL 

22

Cygler Jerzy  Stankiewicz Anna, Kajetaniak Małgorzata, Saczuk Bartłomiej WMIL/Symphar 

23

Wieczorski Marcin  Skórski Marcin, Bronst Tomasz, Fronc Krzysztof Bachus Team Lublin 

24

Półtorzycki Mirosław

 Bubeła Jerzy, Kochanowski Czesław, Kozłowski Przemysław WMIL/APOTEX 

25

Dudziński Leszek  Przastek Hanna, Przastek Mirosław, Kamiński Adam WMIL/UWM 

26

Glaza Michał  Strzałkowska-Eysmont Urszula, Tulicki Paweł, Kosicki Krzysztof  TU INTER POLSKA SA

27

Gulińska Magdalena  Sidorowicz Natalia, Podgórski Paweł, Fiurst Andrzej Ekipa z Wrocławia
Izba Dolnośląska 

28

Głowiński Grzegorz  Kisiel Maciej, Iberszer Paweł, Denisiuk Jarosław  Potężne Kaczory
OIL Lublin 

DNC

Falkowski Tomasz  Skopiński Piotr, Witer Grzegorz, Wyszyński Andrzej OIL Warszawa 

Regaty 2011

WYNIKI KOŃCOWE XXI ŻEGLARSKIECH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Giżycko 2-4 września 2011r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Kmieć Marek

Kmieć Ewa, Wdówka Hanna, Wdówka Witold Wielkopolsko - Łódzka Izba Lekarska

2

Grelecki Zbigniew

Teodorczyk Halina, Sidor Kamila, Koryzna Kacper OIL Szczecin

3

Sadowski Maciej

Sadoń Aneta, Zapolski Michał, Nazarko-Sadowska Joanna WMIL Olsztyn

4

Krupa Waldemar

Gugnowski Zbigniew, Krupa Jan, Krupa Kajetan WMIL Olsztyn

5

Puliński Michał

Pulińska Edyta, Pulińska Magda, Puliński Jan WMIL Olsztyn

6

Łukaszewicz Jacek

Kloska Andrzej, Kozłowski Tomasz, Obijalski Mirosław Izba Lekarsko - Weterenaryjna

7

Żuralski Wojciech

Milewska Natalia, Durynek Wojciech, Skrzeczkowski Maciej WMIL Olsztyn

8

Skupień Adam

Zaniewska-Skupień Patrycja, Zaniewski Krzysztof, Kmiecik Szymon WMIL Olsztyn

9

Polikowski Tomasz

Najmowicz Katarzyna, Najmowicz Adam, Derencz Błażej OIL Warawa

10

Widawski Tomasz

Janiszewski Jacek, Brym Paweł, Rzeźba Tadeusz WMIL Olsztyn

11

Półtorzycki Mirosław

Półtorzycki Jakub, Kozłowski Przemysław, Bubeła Jerzy APOTEX

12

Żuralski Roman

Wielgosz-Żuralska Hanna,Nowińska Małgorzata, Nowiński Janusz WMIL Olsztyn

13

Woźniacki Marek

Pawelec Anna, Zarzecki Łukasz, Zarzecki Marcin MARCO-TEAM Kraków

14

Aljabali Piotr

Gigielewicz Aneta, Baryła Magdalena, Sokołowski Sławomir Perły i Łotry Team Lublin

15

Chmieewski Piotr

Nurzyńska Iga, Tulicki Paweł, Glaza Michał INTERPOLSKA S.A.

16

Mojżesz Michał

Kubiak Andrzej, Cholewiński Jerzy, Solecki Wojciech Śląsko - Beskidzka Izba Lekarska

17

Stachowicz Norbert

Hawryło Andrzej, Jabrzyński Andrzej, Tarkowski Rafa OIL Lublin

18

Piecikowski Eryk Kozłowski Leszek, Olszewski Marcin, Ciechanowicz Rafał WMIL Olsztyn

19

Gulińska Magdalena Sidorowicz Natalia, Podgórski Paweł, Firust Andrzej OIL Wrocław

20

Olesiejuk Katarzyna Rarot Joanna, Sieg Zuzanna, Gołębiowska Katarzyna OIL Lublin

21

Waszkiewicz Aleksander Waszkiewicz Aleksander, Duda Barbara, Waszkiewicz Zbigniew WMIL Olsztyn

22

Tomczyszyn Arkadiusz Derlukiewicz Adam, Iberszer Paweł, Kisiel Maciej, Polupiec Mirosław OIL Lublin

23

Kasprowicz Marek Kasprowicz Marek, Kasprowicz Marta, Merta Mieczysław WMIL Olsztyn

24

Goleniowska-Król Anna Porębska Magdalena, Pawełkiewicz-Pecold Agata, Kusiak Piotr Apresski Team OIL Katowica

25

Leśniewicz Izabela Ziomek Jarosław, Południewski Maciej, Prus Marek OIL Białystok

26

Szczepański Marian Wacławik Ewa, Maj Marta, Adamowicz Stanisław WMIL Olsztyn

27

Eichelkraut Andrzej Puścion Jarosław, Gałczyński Jarosław, Galimski Mateusz NZOZ "Medica" Siedlce

28

Krupa Przemysław Długoszowska-Szablewska Agata, Piątek Agata, Szablewski Przemysław OIL Wrocław

Regaty 2010

WYNIKI KOŃCOWE JUBILEUSZOWYCH XX ŻEGLARSKICH  MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Giżycko 3-5 września 2010r.

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Kmieć Marek

Kmieć Ewa, Wdówka Anna, Wdówka Witek Wielkopolsko-Łódzka Izba Lekarska

2

Nischk Mirosław

Brzostowska-Nischk Alicja, Nischk Michał, Wieliczko Kasper OIL Olsztyn

3

Danieluk Stanisław

Gugnowski Zbigniew, Krupa Waldemar, Krupa Kajetan OIL Olsztyn

4

Chmielewski Piotr

Schreyner Aniela, Szulik Janusz, Glaza Michał Interpolska

5

Sztabiński Romuald

Sztabinska Karolina, Sztabinski Tymoteusz, Sztabinski Józef OIL Białystok

6

Waszkiewicz Aleksander

Waszkiewicz-Duda Lidia, Waszkiewicz Zbigniew, Duda Barbara OIL Olsztyn

7

Sadoń Aneta

Zapolski Michał, Sadowski Maciej, Gordon Aleksandra OIL Olsztyn

8

Plawgo Tadeusz

Plawgo Filip, Bujnowska Katrzyna, Bujnowski Tomsz OIL Olsztyn

9

Łaganowski Zbigniew

Racz Dariusz, Malarkiewicz Paulina, Witczak Maciej OIL Olsztyn

10

Golański Ryszard

Januszkiewicz-Jedrzejczak Zdzisława, Jedrzejczak Andrzej, Liszke Maria OIL Łódź

11

Stachowicz Norbert

Hawrylo Andrzej, Jabrzynski Andrzej, Tarkowski Rafał OIL Lublin

12

Bloch Zbigniew

Bloch Tomasz, Budziewski Paweł, Ustyniuk Janusz OIL Olsztyn

13

Gniadek Anna

Mikołajczyk Joanna, Rajewska Justyna, Goryczko Potr OIL Szczecin

14

Aljabali Piotr

Budtko Anna, Baryła Magdalena, Gigielewicz-Surma Aneta OIL Lublin

15

Wilczyński Andrzej

Wilczyński Piotr, Polikowski Mariusz, Polikowski Tomasz OIL Opole

16

Pięcikowsk Eryk

Kozłowski Leszek, Olszewski Marcin, Ciechanowicz Rafał OIL Olsztyn

17

Kondratowicz Marcin

Kozłowski Dariusz, Kondratowicz Szymon, Kondratowicz Andrzej OIL Olsztyn

18

Łukaszewicz Jcek Burandt Magdalena, Kloska Andrzej, Kozłowski Tomasz, Parys Piotr Izba Lekarsko-Weterynaryjna

19

Półtorzycki Mirosław Rottke Władysław, Półtorzycki Jakub, Wangin Mirosław OIL Olsztyn

20

Kasprowicz Marek Kasprowicz Marek, Kasprowicz Marta, Merta Mieczysław OIL Olsztyn

21

Lewandowski Artur Sufranowicz-Bartos Iwona, Czepirski Wojciech, Czepirska Elżbieta Radio Olsztyn

22

Szczepański Marian Adamowicz Stanisław, Wacławik Ewa, Maj Marta OIL Olsztyn

23

Tomczyszyn Arkadiusz Derlukiewicz Adam, Iberszer Paweł, Kisiel Maciej OIL Lublin

24

Grelecki Zbigniew Ey-Chmielewska Halina, Teodorczyk Halina, Koryzna Kacper OIL Szczecin

25

Olesiejuk Katarzyna Wardak Małgorzata, Rarot Joanna, Pawłowska Magdalena OIL Lublin

26

Wasita Marek Dec Stanisław, Wąsik Wojciech, Poruzel Janusz Pdkarpacja Izba Lekarska

27

Żuralski Roman Wielgosz-Żuralska Hanna, Nowiński Janusz, Nowińska Małgorzata, Zielińska Justyna OIL olsztyn

Regaty 2009

WYNIKI KOŃCOWE XIX ŻEGLARSKICH  MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Giżycko 4-6 września 2009r. 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Danieluk Stanisław

Gugnowski Zbigniew, Krupa Waldemar, Kołodziejczyk Mirosław OIL Olsztyn

2

Ozon Waldemar

Tkacyk-Schonpflug Anna, Ozon Izabela, Schonflung Robert Mazowiecka Izba Lekarska 

3

Sztabiński Romuald

Sztabińska Karolina, Sztabiński Tymoteusz, Sztabiński Józef OIL Białystok 

4

Kondratowicz Marcin

Kondratowicz Szymon, Boch Zbigniew, Bloch Tomasz  OIL Olsztyn

5

Petrajtis Andrzej

Wąsowski Edward,Pyzik Janusz, Siodłowski Adam  OIL Warszawa

6

Nischk Mirosław

Brzozowska-Nischk Alicja, Nischk Michał, Wieliczko Kasper OIL Olsztyn 

7

Zając Katarzyna

Aljabali Piotr, Hanc Andrzej, Fiuk Konrad OIL Lublin 

8

Plawgo Tadeusz

Plawgo Agata, Plawgo Filip, Plawgo Tymoteusz, Plawgo Kajetan OIL Olsztyn 

9

Wędziński Andrzej

Wędzińska Zuzanna, Bogusz Andrzej, Falkowski Tomasz  OIL Warszawa

10

Waszkiewicz Aleksander

Waszkiewicz-Duda Lidia, Duda Barbara, Waszkiewicz Zbigniew  OIL Olsztyn

11

Gurowski Wojciech

Gurowska Ewa, Prączko Janusz, Bagiński Ryszard OIL Olsztyn 

12

Kasprowicz Marek

Kasprowicz Marta, Kasprowicz Marek, Merta Mieczysław, Rosołowi Mariusz OIL Olsztyn 

13

Pięcikowski Eryk

Lewandowski Tomasz, Kozłowski Leszek, Olszewski Marcin  OIL Olsztyn

14

Stachowicz Norbert

Hawryło Andrzej, Jabrzyński Andrzej, Niedziałek Tomasz OIL Lublin 

15

Łukszewicz Jacek

Białas Magdalena, Kozłowski Tomasz, Kloska Andrzej, Parys Maciej Izba Lekarsko-Weterynaryjna 

16

Szczepański Marian

Ey-Chmielewska Halina, Teodorczyk Halina, Adamowicz Stanisław Szczecińsko-Warmińska 

Regaty 2008

WYNIKI KOŃCOWE XVIII ŻEGLARSKICH  MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Giżycko 13-14 września 2008r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Danieluk Stanisław

Gugnowski zbigniew, Krupa Waldemar, Kołodziejczyk Mirosław OIL Olsztyn 
2

Saj Marek

Sadoń Aneta, Sadoń Grzegorz, Saj Wojciech OIL Olsztyn 
3

Sztabiński Romuald

Tymiński Andrzej, Sztabiński Tymoteusz, Tymiński Kacper OIL Białystok 
4

Zając Katarzyna

Fiuk Konrad, Aliabali Piotr, Sokołowski Sławomir OIL Lublin 
5

Stachowicz Norbert

Hawryło Andrzej, Jabrzyński Andrzej, Ostropolska Małgorzata OIL Lublin 
6

Kasprowicz Marek

Lejmanowicz Krzysztof, Kasprowicz Marek, Kojtek Jerzy OIL Olsztyn 
7

Piotrowski Andrzej

Piotrowska Anna, Nabiałczyk Ewa, Nabiałczyk Grzegorz OIL Łódź 
8

Sałapa Piotr

Błaszkowska Julita, Gugnowska Justyna, Szadziuk Magdalena  OIL Szczecin
9

Laskowski Marek

Bożena Wyszomirska-Laskowska, Rydzanowski Roman, Rettke Włodzimierz OIL Olsztyn 
10

Biniek Agnieszka

Biniek Piotr, Długoszowska Agata, Krupa Przemysław Dolnośląska Izba Lekarska 
11

Półtorzycki Mirosław

Półrzycki Kuba, Półtorzycki Maciej, Dutkowski Andrzej  OIL Olsztyn
12

Jurkowski Sławomir

Jędrzejewski Sebastian, Wawrzyniak Michał, Peda Jarosław  OIL Poznań
13

Mariak Adam

Podlaszewski Krzysztof, Wolański Jerzy, Elektorowicz Tomasz Mazurskie Centrum Zdrowia Węgorzewo 
14

Łukaszewicz Jacek

Burandt Magdalena, Kozłowski Tomasz, Parys Piotr Izba Lekarsko-Weterynaryjna 
15

Wędziński Andrzej

 Bogusz Andrzej, Wąowski Edward, Stanisławski Jacek OIL Warszawa 
16

Lipski Wojciech

Pałasińska-Lipska Elżbieta, Zakrzewska Wiesława, Symonajć Lidia, Zakrzewski Janusz   OIL Olsztyn
17

Reguła Janusz

Reguła Łukasz, Jakimiak Jacek, Utrata Piotr  OIL Olsztyn 
18

Stencel Agnieszka

Paszkowska Katarzyna, Rak Agnieszka, Piskorz Paweł   OIL Olsztyn
19

Rafalski Aleksander

 Rafalska Agnieszka, Balcerczak Krzysztof, Borowicz Waldemar  OIL Poznań
20

Pięcikowski Eryk

Kozłowski Leszek, Lewandowski Tomasz, Olszewski Marcin  OIL Olsztyn 

Archiwum

HISTORIA  ŻEGLARSKICH  MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY W KLASIE TURYSTYCZNEJ

Rok

Miejsce

Klasa

jachtów

Liczba

załóg

Zwycięzca

od 3 do 5 września 2009r

Jezioro Kisajno w Giżycku

Sasanka

16

Stanisław  Danieluk  - sternik

załoga Przychodni Rejonowej w Giżycku

13 i 14 września 2008r

Jezioro Kisajno w Giżycku

Sasanka

20

Stanisław  Danieluk  - sternik

załoga Przychodni Rejonowej w Giżycku

8 i 9 września 2007r.

Jezioro Kisajno w Giżycku

Sasanka

34

Agnieszka Mocarska  - sternik

załoga  Okręgowej Izby Lekarskiej w Lublinie

9 i 10 września 2006r.

Jezioro Kisajno w Giżycku

Sasanka

40

Włodzimierz  Rottke  - sternik

załoga z Biskupca

10 i 11 września 2005r.

Jezioro Kisajno w Giżycku

Sasanka

40

Bogdan  Kula  - sternik

załoga  z Olsztyna

11  i  12 września 2004r.

Jezioro Kisajno w Giżycku

Sasanka

39

Marek   Kmieć  - sternik

załoga  z Turku

13 i 14 września 2003r.

Jezioro Kisajno w Giżycku

Sasanka

44

Stanisław Danieluk- sternik

załoga Przychodni Rejonowej w Giżycku

7 i  8 września 2002r.

Jezioro Kisajno w Giżycku

Sasanka

37

Marek Kryczkiewicz – sternik

załoga Okręgowej Izby Lekarskiej  w Łodzi

1 i  2 września 2001r.

Jezioro Kisajno w Giżycku

Sasanka

32

Stanisław Danieluk  - sternik

załoga Przychodni Rejonowej w Giżycku

2 i 3 września 2000r.

Jezioro Kisajno w Giżycku

Sasanka

19

Piotr Rudzki  - sternik

załoga Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

4 i 5 września 1999r.

Jezioro Kisajno w Giżycku

Sasanka

8

Lech Mickiewicz - sternik

załoga  Szpitala Miejskiego  w Olsztynie

29 sierpnia 1998r.

Jezioro Krzywe w Olsztynie

Omega

7

Zbigniew  Walento - sternik

załoga  ZOZ Mrągowo

 

 

 

 

 

7 września 1996r.

Jezioro Krzywe w Olsztynie      

Omega

9

Piotr Klementowski  - sternik

załoga Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

9 września 1995r.

Jezioro Krzywe w Olsztynie

Omega

16

Lech Radyko -  sternik

załoga  Oddziału Ortopedii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie                         

Thursday the 29th.
Design by 888