Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE XXII ŻEGLARSKIECH MISTRZOSTW POLSKI LEKARZY
Giżycko 7-9 września 2012r 

Miejsce

Sternik

Załoga Reprezentacja

1

Kmieć Marek

 Kmieć Ewa, Żmudziński Mateusz, Konieczny Stanisław Wielkopolska Izba Lekarska 

2

Sadowski Maciej

 Sadoń Aneta, Dryzner Rafał, Sadowska Joanna WMIL

3

Łaganowski Zbigniew

 Gromadzki Stanisław, Racz Dariusz, Witczak Maciej WMIL

4

Danieluk Stanisław

 Gugnowski Zbigniew, Krupa Waldemar, Krupa Kajetan WMIL

5

Grelecki Zbigniew

 Teodorczyk Halina, Ey-Chmielewska Halina, Sidor Kamila OIL Szczecin 

6

Plawgo Tadeusz

 Plawgo Filip, Plawgo Kajetan, Plawgo Agata, Plawgo Tymoteusz  WMIL

7

Wiatr Arkadiusz

 Cholewiński Jerzy,Liberski Jakub Śląska Izba Lekarska

8

Wąsowski Edward

 Wiśniewska Wanda, Wąsowski Cyprian, Pyzik Janusz OIL Warszawa 

9

Najmowicz Adam

 Polikowski Tomasz, Urbaniuk Piotr, Derencz Błażej Opolska Izba Lekarska

10

Pięcikowski Eryk

 Olszewski Marcin, Kozłowski Leszek, Ciechanowicz Rafał WMIL

11

Żuralski Wojciech

 Wiśniewska Anna, Skrzeczkowski Maciej, Pawłowski Jacek WMIL 

12

Bloch Zbigniew

 Bloch Tomasz, Budziewski Paweł, Ustyniuk Janusz WMIL

13

Stachowicz Norbert

 Hawryło Andrzej, Jabrzyński Andrzej, Tarkowski Rafał OIL Lublin 

14

Król Przemysław

 Gębka Wojciech, Gębka Joanna, Pawełkiewicz-Pecold Agata Apresski Team
OIL Katowice 

15

Skupień Adam

 Zanieska-Skupień Patrycja, Zaniewski Krzysztof, Kmiecik Szymon  WMIL

16

Kosek Marcelina

 Kosek Mikołaj, Jarmułkowski Rafał, Majos Ewa

WMIL oraz OIL Warszawa 

17

Porębska Magdalena

 Goleniowska-Król Anna, Borówka Marek, Kusiak Piotr Apresski Team
OIL Katowice 

18

Waszkiewicz Aleksander  Waszkiewicz-Duda Lidia, Waszkiewicz Krystyna, Duda Barbara WMIL 

19

Parys Piotr

 Gwozdek Krzysztof, Kozłowski Tomasz, Mariak Adam Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna 

20

Kasprowicz Marek  Kasprowicz Marek, Kasprowicz Marta, Merta Mieczysław WMIL 

21

Fiedorowicz Wojciech  Szostawicki Michał, Szostawicka Małgorzata, Fiedorowicz Monika, Szostawicki Jakub WMIL 

22

Cygler Jerzy  Stankiewicz Anna, Kajetaniak Małgorzata, Saczuk Bartłomiej WMIL/Symphar 

23

Wieczorski Marcin  Skórski Marcin, Bronst Tomasz, Fronc Krzysztof Bachus Team Lublin 

24

Półtorzycki Mirosław

 Bubeła Jerzy, Kochanowski Czesław, Kozłowski Przemysław WMIL/APOTEX 

25

Dudziński Leszek  Przastek Hanna, Przastek Mirosław, Kamiński Adam WMIL/UWM 

26

Glaza Michał  Strzałkowska-Eysmont Urszula, Tulicki Paweł, Kosicki Krzysztof  TU INTER POLSKA SA

27

Gulińska Magdalena  Sidorowicz Natalia, Podgórski Paweł, Fiurst Andrzej Ekipa z Wrocławia
Izba Dolnośląska 

28

Głowiński Grzegorz  Kisiel Maciej, Iberszer Paweł, Denisiuk Jarosław  Potężne Kaczory
OIL Lublin 

DNC

Falkowski Tomasz  Skopiński Piotr, Witer Grzegorz, Wyszyński Andrzej OIL Warszawa 
Saturday the 19th.
Design by 888